PSM I st. Nr 4 im. K. Kurpińskiego w Warszawie

Absolwenci

W ciągu wielu lat swojej działalności nasza Szkoła doczekała się wielu absolwentów, których sukcesy śledzimy z dużym zainteresowaniem. Są wśród nich Ci, którzy z muzyką postanowili związać się na stałe, studenci Uniwersytetu Muzycznego i cenieni muzycy. Wiemy, z jakim wzruszeniem wracają myślą do chwil, które spędzili w murach naszej Szkoły. Dzisiaj to my, obecni pedagodzy, chcemy im podziękować za to, że są dla nas źródłem inspiracji i dumy – i przybliżyć sylwetki kilkorga z nich.

Agnieszka Baranik jest redaktorem, dokumentalistą, muzykologiem. Pracuje w Telewizji TVN S.A. Ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia im. Karola Kurpińskiego w Warszawie w klasie fortepianu Jolanty Siwik. Kontynuowała edukację w Państwowej Szkole Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w klasie Zofii Antes. Uczęszczała do Humanistycznego Liceum im. Jerzego Grotowskiego w Warszawie (rozszerzony profil artystyczny – zajęcia m.in. z historii muzyki, retoryki, wiedzy o teatrze i filmie, pantomimy). Równocześnie uczyła się w Akademii Sztuki i Kultury. W 2012 roku ukończyła muzykologię na Uniwersytecie Warszawskim, a rok później Zarządzanie w Mediach w Akademii Leona Koźmińskiego.
Laureatka XXXI Ogólnopolskiej Olimpiady Artystycznej z Historii Muzyki (wyróżnienie). Wielokrotna uczestniczka Międzynarodowych Kursów Pianistycznych w Warszawie.
Podczas studiów muzykologicznych podjęła trzyletnią współpracę z Programem III Polskiego Radia na stanowisku reportera programów newsowych oraz publicystycznych. Następnie pracowała w firmie Golden Media na stanowisku dokumentalisty oraz asystentki reżysera Rocha Fortina (m.in. „Bitwa Na Głosy” TVP2, „You Can Dance” TVN, „Kolacja z Szefem” Polsat). Na krótko związana była z firmą Akson Studio – współpracowała przy preprodukcji filmu „Miasto 44” Jana Komasy, koordynowała produkcję serialu „2XL” (Polsat) oraz była asystentką Kierownika Produkcji „Szczypta Smaku” (TVN Style). Równocześnie odpowiadała za dział „Muzyczne Podróże” i „Rozmowy z Gwiazdami o Muzyce” w Magazynie Muzycznym „Presto”. Od 2014 roku związana jest na stałe z telewizją TVN, w której początkowo zajmowała stanowisko dokumentalisty, a obecnie jest szefową redakcji („Ludzie Wolności”, „Odlotowy Ogród”, „Kossakowski. Nieoczywiste”).

Grzegorz Bieżanek urodził się 9 lipca 1992 roku. W wieku siedmiu lat rozpoczął naukę w klasie skrzypiec Anny Rzymyszkiewicz w PSM I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie. Następnie kontynuował naukę w ZPSM im. Karola Szymanowskiego w Warszawie w klasie skrzypiec prof. Tadeusza Gadziny.
Jest laureatem wielu konkurów skrzypcowych regionalnych i krajowych.
W szkole średniej zainteresował sie jazzem i zmienił instrument na gitarę basową. Grając na tym instrumencie zdobył Nagrodę Specjalną w Międzynarodowym Konkursie „Krokus” w Jeleniej Górze.
Kontynuje studia muzyczne w Conservatorium van Amsterdam w Holandii.

Aleksandra Błachno rozpoczęła edukację muzyczną jako 9-letnia dziewczynka. W PSM I st. im. K. Kurpińskiego w Warszawie uczyła się w klasie skrzypiec Ewy Rupocińskiej-Kotuli. Już jako dziecko odnosiła sukcesy muzyczne, m.in. zajęła III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym „Mistrz Literatury Dziecięcej O. Rieding”. Ukończyła z wyróżnieniem klasę skrzypiec PSM II st. im. Józefa Elsnera w Warszawie w 2011 r. Gra na skrzypcach była dopełniana śpiewem, który stał się z czasem jej największą pasją. Miłość do śpiewu zaowocowała ukończeniem w roku 2012 z wyróżnieniem Wydziału Piosenki (wydział wokalno-aktorski) w PSM II st. im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Specjalizuje się w jazzie i muzyce rozrywkowej. Konsekwencja i ciekawość, które pchały ją w stronę jazzu, pozwoliły jej na ukończenie z wyróżnieniem w roku 2014 Wydziału Wokalistyki Jazzowej w Państwowym Policealnym Studium Jazzu im. Henryka Majewskiego w Warszawie (klasa Izabeli Zając).
Podczas swojej edukacji artystycznej brała udział w wielu konkursach, festiwalach oraz warsztatach muzycznych, m.in.: w Międzynarodowych Warsztatach Jazzowych w Pradze (Czech Jazz Workshop), Międzynarodowych Warsztatach Jazzowych w Puławach, Międzynarodowym Kampusie Artystycznym „FAMA” w Świnoujściu, warsztatach jazzowych z prof. Johnem Kuzmichem, warsztatach jazzowych prowadzonych przez „The Ari Roland Jazz Quartet” oraz licznych warsztatach wokalnych prowadzonych przez Hannę Banaszak, Annę Serafińską, Kevina Mahogany’ego, Urszulę Dudziak i wielu innych.
Otrzymała wiele nagród wokalnych, m.in.: I nagrodę na Festiwalu Piosenek Jacka Kaczmarskiego „Źródło wciąż bije”, II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym „Piosenka jest dobra na wszystko”, II miejsce w Mazowieckim Przeglądzie Piosenki Kabaretowej im. Jeremiego Przybory, II miejsce w I Przeglądzie Piosenki Balladowej, Piosenki Aktorskiej i Poezji Śpiewanej „Mazowiecka Ballada w ADA”. W roku 2014 otrzymała III nagrodę w Międzynarodowym Konkursie „NIEMEN NON STOP”. W roku 2009 miała zaszczyt wziąć udział w koncercie „Kaczmarski na Jazzowo” w ramach 51. Festiwalu Jazz Jamboree. W latach 2012 i 2013 współpracowała z Filharmonią Narodową, z którą realizowała wokalny projekt muzyczny „Poranki Jazzowe”. Współpracowała również z warszawskim teatrem RAMPA. Przez wiele lat grała na skrzypcach z Kameralną Orkiestrą DIVERTIMENTO, z którą wielokrotnie koncertowała w kraju i za granicą (we Włoszech i w Kanadzie).
Aktualnie jest studentką kierunku Animacja Społeczno-Kulturowa w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie. Jej pasjami pozamuzycznymi są teatr, sport oraz taniec. Uwielbia czytać dramaty, które później ogląda na deskach teatrów.

Łukasz Borowicz urodził się w 1977 roku w Warszawie. Szkołę Muzyczną im. Karola Kurpińskiego w Warszawie ukończył w klasie skrzypiec Elżbiety Turskiej. Od 2006 roku pierwszy dyrygent gościnny Orkiestry Filharmonii Poznańskiej. Studiował w klasie Bogusława Madeya w Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie, tam też uzyskał tytuł doktora w dziedzinie dyrygentury pod kierunkiem Antoniego Wita. W latach 2005-2006 pełnił funkcję asystenta Kazimierza Korda w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej. Wcześniej (2002-2005) był asystentem Antoniego Wita w Filharmonii Narodowej, a w sezonie artystycznym 2000/2001 Ivána Fischera w Budapest Festival Orchestra. W latach 2007-2015 pełnił funkcję dyrektora artystycznego Polskiej Orkiestry Radiowej. Był wielokrotnym stypendystą polskiego Ministerstwa Kultury oraz laureatem nagród na czterech konkursach dyrygenckich: w Trydencie (1999), Atenach (2000), Porto (2002) i Bambergu (2004). W 2008 roku został wyróżniony Paszportem Polityki, w 2011 roku nagrodą Koryfeusz Muzyki Polskiej, a w 2013 roku Nagrodą im. Cypriana Kamila Norwida, w 2014 roku nagrodą Tansman 2014 za wybitną indywidualność muzyczną.
Dyrygował wieloma orkiestrami, w tym m.in.: Royal Philharmonic Orchestra, BBC Scottish Symphony Orchestra, Konzerthausorchester Berlin, Komische Oper Berlin, NDR Radiophilharmonie Hannover, MDR Sinfonieorchester Leipzig, Düsseldorfer Symphoniker, Hamburger Symphoniker, Wiener Volksoper, Orkiestrą Opery w Marsylii, Orchestre National de Montpellier, Orchestra della Svizzera Italiana, Lucerne Symphony Orchestra, Praską Orkiestrą Symfoniczną FOK, Prague Philharmonia i większością polskich orkiestr symfonicznych.
Jako dyrygent operowy zadebiutował w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie „Don Giovannim” Wolfganga Amadeusza Mozarta, a od tego czasu poprowadził tam ponad 100 przedstawień operowych i baletowych. W teatrze tym zrealizował m.in. także „Orfeusza i Eurydykę” Christopha Willibalda Glucka oraz balety: „Święto wiosny” Igora Strawińskiego, „Sen nocy letniej” Felixa Mendelssohna-Bartholdy’ego, „Romeo i Julię” Siergieja Prokofiewa. Kolejne produkcje operowe to m.in. „Don Giovanni” Wolfganga Amadeusza Mozarta, „Eugeniusz Oniegin” Piotra Czajkowskiego i „Halka” Stanisława Moniuszki w Operze Krakowskiej, „Czarodziejski flet” Wolfganga Amadeusza Mozarta, „Rusałka” Antonína Dvořáka, „Zamek Sinobrodego” Beli Bartóka oraz „Dydona i Eneasz” Henry’ego Purcella w Teatrze Wielkim w Łodzi, „Król Roger” Karola Szymanowskiego w Operze ABAO w Bilbao.
W ramach koncertów i nagrań z Polską Orkiestrą Radiową wykonał wiele zapomnianych polskich oper („Flis” Stanisława Moniuszki, „Legenda Bałtyku” Feliksa Nowowiejskiego, „Bezdomna jaskółka” Szymona Laksa, „Maria” Romana Statkowskiego, „Przygoda króla Artura” Grażyny Bacewicz, „Monbar czyli Flibustierowie” Ignacego Feliksa Dobrzyńskiego), a podczas Wielkanocnych Festiwali Ludwiga van Beethovena, we współpracy z Polskim Radiem, pod jego batutą można było usłyszeć takie dzieła jak: „Lodoïska” Luigi Cherubiniego, „Berggeist” Louisa Spohra, „Euryanthe” Carla Marii Webera, „Maria Padilla” Gaetano Donizettiego, „L’amore dei tre re” Italo Montemezziego, „Simon Boccanegra” Giuseppe Verdiego, „Ifigenia na Taurydzie” Christopha Willibalda Glucka.
Jego dyskografia liczy ponad 65 albumów, w tym 28 albumów nagranych z Polską Orkiestrą Radiową. Dla wytwórni Chandos nagrał wszystkie koncerty skrzypcowe Grażyny Bacewicz (solistka Joanna Kurkowicz). Komplet dzieł symfonicznych Andrzeja Panufnika z Polską Orkiestrą Radiową oraz Konzerthausorchester Berlin pod jego batutą nagrany dla wytwórni cpo został uhonorowany Special Achievement Award ICMA 2015.  Natomiast płyta Piotra Beczały „Heart’s Delight”, nagrana z Royal Philharmonic Orchestra dla wytwórni Deutsche Grammophon, uzyskała w Polsce status Złotej Płyty. Z Orkiestrą Filharmonii Poznańskiej nagrał na płyty dzieła Karola Kurpińskiego (Polskie Radio), Franza Xavera Scharwenki (Naxos), recitale operowe Samuela Ramey’a (Polskie Radio), Francesco Melego (Polskie Nagrania) oraz Ewy Podleś (DUX), a także koncertowe wykonanie Giovanny d’Arco Giuseppe Verdiego (Polskie Nagrania).
Jego nagrania zostały także nagrodzone BBC Music Orchestral Choice (2010), BBC Music Opera Choice (2013), dwukrotnie Diapason d’Or (2010 i 2013) oraz dwukrotnie nagrodą Fryderyka (2007, 2010). Były one również nominowane do Midem Classical Awards (2008) i Preis der Deutschen Schallplatenkritik (2009).

Michał Bruliński ukończył PSM I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie w klasie fortepianu Ewy Płodowskiej-Świerczewskiej. Następnie kształcił się w PSM II st. im. Józefa Elsnera pod kierunkiem dr. Ramiro Sanjinesa i prof. Jerzego Sterczyńskiego. Szkołę ukończył z wyróżnieniem w 2011 r. Występował jako solista i kameralista w wielu miejscach w Polsce, m.in.: w Filharmonii Narodowej, Studiu Koncertowym S-1 Polskiego Radia, na Zamku Królewskim, w Pałacu w Wilanowie, w Łazienkach Królewskich, Muzeum Fryderyka Chopina, a także za granicą (Czechy, Ukraina, Niemcy, Dania, Francja). Występował także pod batutą M. Klauzy, M. Nałęcza-Niesiołowskiego, P. Sułkowskiego i P. Wajraka. Swoje umiejętności doskonalił pod kierunkiem m.in. E. Auera, D. Dolana, C. Hellerowej, M. Gabryś, W. Świtały, K. Popowej-Zydroń, M. Szwajger-Kułakowskiej, I. Rumiancewej, T. Kocha i M. Woskriesienskiego. Jest laureatem kilku ogólnopolskich konkursów pianistycznych i kameralnych, w tym Ogólnopolskich Przesłuchań Kameralnych Szkół Muzycznych II st. w 2009 roku, konkursu dla młodych pianistów w Rybniku oraz I nagrody Sochaczewskich Spotkań Kameralnych. Obecnie jest studentem pierwszego roku studiów magisterskich Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie fortepianu prof. Ewy Pobłockiej i kameralistyki prof. Mai Nosowskiej. Ukończył z wyróżnieniem studia historyczne na UW. Obecnie kontynuuje studia magisterskie w Collegium Artes Liberales UW. Prowadzi ponadto aktywną działalność krytyczno-artystyczną, naukową i organizatorską. Jest kilkukrotnym stypendystą Rektora UW, programu „Młodzież w działaniu” 2012 oraz Burmistrza Miasta Milanówka (2012-2015).

Bartosz Cajler urodził się w 1980 r. Jest absolwentem PSM I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie w klasie skrzypiec Jadwigi Gregorowicz oraz w klasie fortepianu Barbary Konieczny. Ukończył z wyróżnieniem Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie prof. Magdaleny Szczepanowskiej oraz Królewską Wyższą Szkołę Muzyczną w Sztokholmie na kierunku solistycznym w klasie prof. Henryka Kowalskiego. Uczestniczył w kursach i lekcjach otwartych takich artystów jak m.in.: Joshua Bell, Thomas Brandis, Zachar Bron, Yair Kless, Igor Ozim, Menahem Pressler i Silvia Rosenberg. Czterokrotnie brał udział w letniej sesji kształcenia w Indiana University School of Music w Bloomington (USA).
Otrzymał nagrody w konkursach muzycznych w Olsztynie, Lublinie, Łodzi i Elblągu. Jest laureatem Między-narodowego Konkursu na Skrzypce Solo im. Tadeusza Wrońskiego w Warszawie (2000). W 2003 r. zajął drugie miejsce (pierwszej nagrody nie przyznano) w Konkursie im. A. Postacchini w Fermo (Włochy). W roku 2004 w Göteborgu (Szwecja) został finalistą konkursu Yamaha oraz laureatem konkursu Ljunggrenska Tävlingen. Wystąpił jako solista z orkiestrami w Polsce oraz we Włoszech, Rosji i Szwecji. W recenzji po jednym z koncertów w Szwecji napisano, że polski skrzypek wzbudził podziw swoją charyzmą, każdym kolejnym taktem coraz bardziej zachwycał swoją osobistą i niezwykle dojrzałą interpretacją (Vestmanlands läns tidning).
W 2009 roku ukazała się wydana przez firmę DUX płyta CD z nagraniem Koncertu Skrzypcowego oraz Suity Cinq Pièces Aleksandra Tansmana. Na płycie towarzyszy soliście Orkiestra Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku pod dyrekcją Marcina Nałęcza-Niesiołowskiego.
Prowadzi także aktywną działalność kameralistyczną. Jest prymariuszem The Dahlkvist Quartet, z którym w 2009 roku wygrał konkurs „Ung&Lovande” („Młodzi i Obiecujący”) w Västerås (Szwecja). Kwartet od tego czasu stale rozszerza działalność koncertową. Jesienią 2010 r. odbył tournée po Szwecji złożone z 18 koncertów pod egidą szwedzkiego narodowego biura koncertowego (Rikskonserter). W 2011 r. Kwartet został nominowany przez Filharmonię w Sztokholmie do programu „Rising Star”, który objął kilkanaście koncertów w największych europejskich salach koncertowych, m.in. Filharmonie w Kolonii i Hamburgu, Concertgebouw w Amsterdamie, Konzerthaus w Wiedniu. W kwietniu i maju 2015 r. Kwartet gościł na scenie Opery Królewskiej wykonując muzykę do współczesnego baletu Mikaela Karlssona.
Jest trzykrotnym stypendystą Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Polsce oraz trzykrotnym laureatem stypendiów przyznawanych przez szwedzką Królewską Akademię Muzyki. Od 2007 roku prowadzi klasę skrzypiec w Królewskiej Wyższej Szkole Muzycznej w Sztokholmie oraz na Uniwersytecie w Västerås. Jest również wykładowcą letnich kursów skrzypcowych w Nowym Sączu. Gra na instrumencie Josepha i Antonio Gagliano z 1768 roku.

Dariusz Dudziński urodził się w 1987 roku. Naukę gry na wiolonczeli rozpoczął w roku 1994 w klasie Karola Leonowicza w PSM I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie, którą kontynuował w PSM II st. im. F. Chopina w Warszawie. W roku 2003 zdał egzaminy do ZPSM im. Karola Szymanowskiego w Warszawie i rozpoczął naukę w klasie prof. Jarosława Domżała. W klasie maturalnej prowadził go prof. Tomasz Strahl. W roku 2013 ukończył UMFC w Warszawie w klasie prof. Andrzeja Wróbla. Brał udział w wielu kursach mistrzowskich, gdzie pobierał nauki m. in. u takich profesorów jak: Victoria Yagling, John Kadz, Anders Diaz, Namu La, Lynn Harell, Jiri Hosek.
Jest laureatem: II miejsca w Okręgowym Konkursie Wiolonczelowym w Warszawie (1998), I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Wiolonczelowym w Stalowej Woli (1998), II miejsca w Okręgowym Konkursie Wiolonczelowym w Warszawie (1999), II miejsca w Międzynarodowym Konkursie Wiolonczelowym we Wrocławiu (1999), II miejsca w Ogólnopolskich Przesłuchaniach Uczniów Klas Wiolonczeli i Kontrabasów (2004), III miejsca w VII Młodzieżowym Konkursie w Poznaniu (2004). W 1999 r. otrzymał Stypendium Artystyczne Ministra Kultury i Sztuki. W latach 2000-2002 był pod opieką Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci. W roku 2006 uzyskał stypendium na wyjazd na Międzynarodowe Kursy Muzyczne w Szanghaju. W roku 2007 uzyskał stypendium z programu Sokrates Erasmus na Międzynarodowe Kursy Muzyki Nowej w Tallinie. Współpracował z orkiestrami, m in.: Sinfonią Iuventus, Orkiestrą Teatru Muzycznego Roma, Sinfonią Viva, Radomską Orkiestrą Kameralną, Filharmonią Gorzowską, Polską Filharmonią Bałtycką, prowadzonymi przez wybitnych dyrygentów, m.in.: Jerzego Semkova, Jacka Kaspszyka, Tadeusza Wojciechowskiego, Ryszarda Zimaka, Marcina Nałęcza-Niesiołowskiego, Tomasza Bugaja, Antoniego Wita, Mirosława Jaceka Błaszczyka, Maxima Vengerova, Pedro Amarala. Jest członkiem prowadzonej przez prof. Andrzeja Bauera grupy „Cellonet”. Aktualnie pracuje jako koncertmistrz w Operze na Zamku w Szczecinie oraz Baltic Neopolis Orchestra.

Łukasz Dudziński urodził się w 1983 r. W wieku dziewięciu lat rozpoczął naukę w PSM I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie w klasie wiolonczeli Karola Leonowicza. Ukończył ZPSM im. Fryderyka Chopina w War-szawie i Akademię Muzyczną w Łodzi. Był uczniem takich profesorów jak: Andrzej Wróbel, Tomasz Strahl, Andrzej Orkisz, Victoria Jagling, Paweł Głąbik, Stanisław Firlej, Tomasz Starek.
Jest laureatem wielu konkursów wiolonczelowych, m.in.: w Stalowej Woli, Łodzi, Warszawie, Elblągu, Wrocławiu, Włoszakowicach, Poznaniu i Liezen (Austria). Był stypendystą Ministra Kultury i Sztuki oraz podopiecznym Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci. Koncertował w Polsce i wielu krajach Europy, m.in.: w Austrii, Rosji, Holandii, Szwajcarii, Włoszech, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Jest współtwórcą muzyki i aranżacji w wielu przedsięwzięciach artystycznych oraz współorganizatorem imprez charytatywnych. Brał udział jako muzyk i współorganizator w spektaklu muzyczno-tanecznym Al Tango Show.
W 2013 r. został stypendystą CSW Łaźnia w Gdansku. W roku 2014 był w składzie rekolekcyjnego zespołu muzycznego O. Johna Baptista Bashabory i O. Jamesa Manjackala.
Od 2009 roku Łukasz Dudziński gra na wiolonczeli elektrycznej, która otworzyła przed nim wiele nowych muzycznych dróg.

Elżbieta Drozdowska ukończyła PSM I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie w roku 2000 w klasie fletu Małgorzaty Skubis. Następnie kształciła się w PSM II st. im. Józefa Elsnera w Warszawie. W 2010 roku ukończyła Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie prof. Elżbiety Gajewskiej-Gadziny. Doskonaliła swoje umiejętności biorąc udział w licznych kursach solowych i kameralnych pod kierunkiem takich profesorów jak: Jean-Claude Gerard, Philippe Bernold, Carlo Jans, Janos Balint. Uczestniczyła w wielu międzynarodowych projektach orkiestrowych i kameralnych (Rias Youth Orchestra, I Culture Orchestra, Moritzburg Festival Academy, Internationale Junge Orcheste Akademie).
Obecnie prowadzi aktywną działalność artystyczną w kraju i za granicą, wykonując m.in. utwory solowe, kameralne i orkiestrowe. W jej dorobku znajdują się liczne nagrania muzyki poważnej (m.in. symfonie i koncerty Krzysztofa Pendereckiego). Wielokrotnie uczestniczyła także w nagraniach muzyki do spektakli teatralnych, bajek dla dzieci oraz zapraszana była do realizacji nagrań Tytusa Wojnowicza i Krzysztofa Herdzina.
Jest laureatką wielu ogólnopolskich konkursów solowych i kameralnych oraz dwukrotną stypendystką Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Obecnie jest pierwszą flecistką Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus. Współpracuje z Sinfonią Varsovią, Filharmonią Narodową, Polską Orkiestrą Radiową oraz Warszawską Operą Kameralną.

Zuzanna Elster jest absolwentką PSM im. Karola Kurpińskiego w Warszawie w klasie harfy Anny Piechury-Gabryś (w roku 1998 – dyplom z wyróżnieniem), PSM II st. im. Józefa Elsnera w Warszawie w klasie harfy Aliny Baranowskiej-Liese (2004 – dyplom z wyróżnieniem), Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie harfy prof. Urszuli Mazurek (2008 – dyplom z wyróżnieniem) oraz studiów podyplomowych „Konzertexamen” w Hochschulefür Musik „Hanns Eisler” w Berlinie w klasie harfy prof. Marii Graf (2011 – dyplom z wyróżnieniem). Pobierała także lekcje harfy u Germaine Lorenzini w Lyonie. Swoje umiejętności doskonaliła podczas kursów mistrzowskich prowadzonych przez: E. Bennett, J. Bouskovą, S. Kangę, M. Graf, G. Lorenzini, S. McDonald, C. Michel, N. Shamayevą, H. Storck.
Od 2008 r. jest pedagogiem klasy harfy Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, od 2013 r. na stanowisku adiunkta. Od 2009 r. prowadzi klasę harfy w ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie. W 2012 r. uzyskała tytuł doktora sztuki muzycznej.
Jest laureatką krajowych i międzynarodowych konkursów harfowych. Została dwukrotnie stypendystką Ministra Kultury (2003, 2004) oraz stypendystką banku Société Générale (2008). Otrzymała medal „Magna cum Laude” z rąk Rektora UMFC (2009) i Nagrodę Indywidualną II stopnia Dyrektora CEA (2010). W 2011 r. była jurorem I Ogólnopolskiego Konkursu „Miniatura na harfę celtycką”. Ponadto jest współwykonawczynią płyty Saxophone Varie Pawła Gusnara, nagrodzonej Fryderykiem 2014 w kategorii „Album Roku – Muzyka Kameralna”.
Koncertuje jako solistka w kraju i za granicą. Występowała m.in.: we Francji, Irlandii, Niemczech, Włoszech, Republice Czeskiej i Rosji, w ramach prestiżowych międzynarodowych festiwali i kongresów harfowych oraz muzycznych: IX Światowego Kongresu Harfowego w Dublinie (2005), „Dni Harfy” w Ostrawie (2002-2008), „International Conservatoire Week” w Sankt Petersburgu (2006). Ponadto koncertowała m.in. w: Filharmonii Narodowej, Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy, Filharmonii Łódzkiej, Lubelskiej i Szczecińskiej, Zamku Królewskim w Warszawie oraz Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego.
Występowała jako solistka z orkiestrami: Młodzieżową Orkiestrą Kameralną Divertimento, Brandenburger Symphoniker, Sinfonią Varsovią, St. Christopher Chamber Orchestra, Polską Orkiestrą Radiową, Orkiestrami Symfonicznymi Filharmonii Lubelskiej i Szczecińskiej. Jako muzyk orkiestry stale współpracuje z orkiestrą Sinfonia Varsovia. Dokonywała nagrań dla Polskiego Radia i Telewizji.

Zuzanna Federowicz ukończyła PSM I st. im. Karola Kurpińskiego w klasie harfy Anny Piechury-Gabryś. Jest studentką II roku studiów magisterskich Uniwersytetu Muzycznego F. Chopina w Warszawie w klasie harfy dr Zuzanny Elster. Jednocześnie jest studentką II roku matematyki na wydziale MIM UW. Jest laureatką I nagrody w konkursie instrumentalnym UFAM („Union Francaise des Artistes Musiciens”) w Paryżu, II miejsca na Ogólnopolskich Przesłuchaniach Uczniów Klas Harfy Szkół Muzycznych I i II stopnia w 2008 r., I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Duetów z Harfą w Cieszynie w 2008 oraz 2011 roku, III miejsca na VI Festiwalu Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia w Sierpcu. Była stypendystką MKiDN oraz Centrum Edukacji Artystycznej. Otrzymała Nagrodę Specjalną Fundacji im. Józefa Elsnera. W roku akademickim 2012/2013 otrzymała stypendium Rektora UMFC. Uczestniczyła w wielu międzynarodowych kursach prowadzonych przez A. Savall, S. McDonald, H. Storck, G. Lorenzini, M. Gomez, E. Szmyt, J. Kozielską, A. Gralak, A. Bzhezhinską, M. Power, A. Verkholanzevą. Ma na koncie wiele koncertów i recitali solowych oraz kameralnych, m.in.: w siedzibie Czeskiego Radia w Ostrawie, Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego, Starej Pomarańczarni, Austriackim Forum Kultury, Senacie RP i Sali Koncertowej UMFC. Zajmuje się także realizacją basu cyfrowanego na harfie, występując w zespołach barokowych, np. przy okazji wystawienia opery „Koronacja Poppei” C. Monteverdiego pod kierownictwem Lilianny Stawarz.

Agata Galik naukę gry na harfie rozpoczęła w wieku ośmiu lat w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie w klasie harfy prof. Urszuli Mazurek, u której kontynuowała edukację muzyczną w Państwowej Szkole Muzycznej II st. im. Fryderyka Chopina w Warszawie.
W 2013 roku uzyskała tytuł magistra sztuki kończąc Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie harfy prof. Urszuli Mazurek. W tym samym roku ukończyła również Uniwersytet Warszawski na Wydziale
Dziennikarstwa i Nauk Politycznych w Katedrze Europeistyki. Swoje umiejętności gry na instrumencie doskonaliła
na mistrzowskich kursach muzycznych, prowadzonych przez takich harfistów jak: Mercedes Gómez Benet, Alina Brzezińska, Francois Jakez, Germaine Lorenzini, Brigitte Sylvestre, Parck Stickney. Brała udział również w Międzynarodowych Kursach Muzycznych im. Zenona Brzewskiego w Łańcucie pod kierunkiem prof. Urszuli Mazurek.
Wielokrotnie występowała w składzie orkiestry Filharmonii Narodowej w Warszawie pod batutą takich dyrygentów jak: Jacek Kaspszyk, Antoni Wit, Andrzej Boreyko, Lionel Bringuier, Jakub Chrenowicz, JoAnn Falletta, Rafał Janiak, Sergey Smbatyan. Wraz z orkiestrą Filharmonii Narodowej uczestniczyła w Międzynarodowym Festiwalu Muzyki Współczesnej „Warszawska Jesień”, a także w Wielkanocnym Festiwalu Ludwiga van Beethovena. Występowała również w składzie orkiestry Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego w Rzeszowie pod batutą Gabriela Chmury, a także wraz z Filharmonią Podlaską w Białymstoku pod batutą Michała Klauza. Dodatkowo współpracowała z orkiestrami: Pan-European Philharmonia, Orkiestra Nova, Orkiestra Kameralna Collegium Musicum Sanctae Caeciliaee.
Uczestniczy w wielu koncertach i projektach muzycznych, a także przedsięwzięciach artystycznych. Współpracowała z Teatrem Polskim im. Arnolda Szyfmana w Warszawie, tworząc oprawę muzyczną Salonów Poezji. Dokonała również nagrań z Filharmonią Narodową w Warszawie, a także z Pan-European Philharmonia. Od 2014 roku realizuje praktyki pedagogiczne w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Karola Kurpińskiego w Warszawie, w klasie harfy Anny Piechury-Gabryś.

Andrzej Gębski jest skrzypkiem, solistą i kameralistą. PSM I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie ukończył w klasie skrzypiec Józefa Stonkusa. Studia wiolinistyczne ukończył w Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie prof. Mirosława Ławrynowicza, uzyskując dyplom z wyróżnieniem. Swoje umiejętności doskonalił pod kierunkiem Wolfganga Marschnera oraz w zakresie kameralistyki u Krystyny Makowskiej-Ławrynowicz i Andrzeja Wróbla. Jest laureatem Międzynarodowych Konkursów Muzycznych w Łodzi, Krakowie i Paryżu. Od 1997 r. jest członkiem Zespołu Kameralistów Polskich Camerata Vistula prowadzonego przez Andrzeja Wróbla, a od 2002 r. pierwszym skrzypkiem zespołu. Jako solista i kameralista uczestniczył w licznych imprezach muzycznych występując w Niemczech, Francji, Szwajcarii, Hiszpanii, Ukrainie, Włoszech, Chinach, Hong Kongu, Wenezueli oraz we wszystkich polskich filharmoniach i najważniejszych salach koncertowych kraju. Jest propagatorem muzyki polskiej. Dokonał 54 prawykonań i nagrań archiwalnych dla PRiTV utworów skrzypcowych współczesnych kompozytorów polskich, a także nagrał 16 płyt kompaktowych z muzyką polską (w tym 10 dla wydawnictwa „Acte prealable”), które są premierami fonograficznymi. Od 1998 r. zajmuje się również pracą dydaktyczną W 2008 r. uzyskał stopień doktora habilitowanego, a od 2011 r. jest profesorem Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Z rąk Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego 14 sierpnia 2014 r. otrzymał tytuł Profesora Sztuki. Prowadzi klasę skrzypiec podczas Międzynarodowych Kursów w Łańcucie, Akademii Smyczkowej w Goch (Niemcy), a także warsztaty muzyczne Krajowego Funduszu na rzecz Dzieci skupiającego najzdolniejszą muzycznie młodzież kraju.
Za osiągnięcia pedagogiczne i artystyczne był nagradzany, m.in.: Nagrodą Specjalną oraz Nagrodą I stopnia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, trzykrotnie Nagrodą Dyrektora Centrum Edukacji Artystycznej oraz Medalem „Zasłużony Kulturze GLORIA ARTIS”, Medalem UMFC i Medalem Radzyńskiego Towarzystwa Muzycznego.

Alicja Gronau to kompozytorka, teoretyk muzyki i pedagog. Absolwentka Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Od 1983 pedagog tej uczelni – obecnie doktor habilitowany sztuk muzycznych w dziedzinie kompozycji na stanowisku profesora nadzwyczajnego. Ponadto gościnny wykładowca Pomorskiej Akademii Pedagogicznej (Słupsk), Uniwersytetu Zielonogórskiego, Uniwersytetu Warszawskiego, a także Iasi University of Arts (Rumunia), International Theatre Instytut (Monachium, Niemcy), Conservatorio Superior de Música „Manuel Castillo” (Sevilla, Hiszpania), Departamento de Musica, Faculdad de Artes, Universidad de Chile (Santiago de Chile, Chile), Instituto de Música, Pontificia Universidad Católica de Valparaíso (Valparaíso, Chile), Odeskiej Narodowej Akademii Muzycznej im. A.W. Nieżdanowej (Ukraina), Narodowej Akademii Kadr Kierowniczych Kultury (Kijów, Ukraina).
Kieruje Katedrą Teorii Muzyki UMFC, a także Podyplomowymi Studiami Teorii Muzyki, Podyplomowymi Studiami Kompozycji oraz Studiami Doktoranckimi UMFC. Od 2002 jest członkiem Kapituły Nagrody Przemysłu Fonogra-ficznego „Fryderyk”. Od 2009 pełni funkcję sekretarza generalnego Związku Kompozytorów Polskich.
Jej utwory wykonywane były w kraju i za granicą (Europa, Ameryka Płn., Ameryka Płd.). Posiada w dorobku fonograficznym 9 płyt CD i 1 DVD, jedna uzyskała nominację do Nagrody Przemysłu Fonograficznego „Fryderyk” (2001), inna otrzymała tę nagrodę (2012). Jest laureatką wielu nagród kompozytorskich polskich i zagranicznych. Jest autorką blisko 90 utworów: 14 orkiestrowych, 29 kameralnych, 17 solowych oraz 8 wokalnych, 7 wokalno-instrumentalnych, 12 multimedialnych oraz opery (nagrodzonej w międzynarodowym konkursie i wystawionej w Szczecinie w sezonie 2002/2003).
Jako teoretyk muzyki posiada w dorobku ponad 40 publikacji i 50 referatów, poświęconych zagadnieniom kreatywnego nauczania, analizie muzyczno-ruchowej, technice kompozytorskiej i muzyce współczesnej. Jest współautorką trzech pozycji książkowych, w tym: Nowe pokolenie kompozytorów polskich – almanach, red. M. Stowpiec, A. Gronau, J. Kazem-Bek, Pomorze, Bydgoszcz 1988 oraz Lucjan Kaszycki. Kompozytorzy Uniwersytetu Muzycznego, t. 1, UMFC 2012, a także autorką książek: Rytmika w Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie, AMFC, Warszawa 2004 i Poemat – Requiem. Forma znacząca, Warszawa 2007. Jako redaktor wydała blisko 20 publikacji, w tym dwutomowy Almanach kompozytorów Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie, AMFC, Warszawa 2004 oraz Kaszycki. Kompozytorzy Uniwersytetu Muzycznego, UMFC, Warszawa 2012.

Victoria Jankowska urodziła się 1 lipca 1987 r., zmarła 8 marca 2013 r. Była studentką roku dyplomowego studiów magisterskich na Wydziale Instrumentalnym Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie harfy prof. Urszuli Mazurek. W 2011 roku uzyskała licencjat z wyróżnieniem w klasie harfy prof. Urszuli Mazurek. Była magistrem filologii polskiej Uniwersytetu Warszawskiego (specjalność: język polski i literatura polska w cywilizacji europejskiej; magisterium z zakresu komparatystyki intersemiotycznej). W 2012 roku obroniła pracę magisterską pt. „Zygmunt Noskowski wobec literatury i kultury romantyzmu”. W czerwcu 2013 roku miała zagrać recital dyplomowy.
Naukę gry na harfie rozpoczęła w 2000 roku pod kierunkiem Anny Piechury-Gabryś w PSM I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie, a następnie kontynuowała ją w klasie harfy Aliny Baranowskiej-Liese w PSM II st. im. Józefa Elsnera w Warszawie, którą ukończyła w 2008 roku. Uzyskała też dyplom ukończenia PSM I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie w klasie fortepianu Ewy Sadowskiej.
Przez wiele lat współpracowała z polską Orkiestrą Sinfonia Iuventus, uczestniczyła w jej prawykonaniach i nagraniach, koncertując jako muzyk orkiestrowy w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej, w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego oraz Filharmonii Bałtyckiej, Europejskim Centrum Muzyki w Lusławicach i Sali Kongresowej w Warszawie.
Brała udział w Międzynarodowych Kursach Muzycznych im. Zenona Brzewskiego w Łańcucie pod kierunkiem prof. Urszuli Mazurek, w Międzynarodowym Kursie Interpretacji Muzyki Harfowej prowadzonym przez Elżbietę Szmyt i Susann McDonald (USA), w Międzynarodowym Kursie Germaine Lorenzini (Francja), w Międzynarodowym Kursie Interpretacji Muzyki Latynoamerykańskiej Mercedes Gómez Benet (Meksyk). Współpracowała także z orkiestrą Filharmonii Lubelskiej, Toruńską Orkiestrą Symfoniczną, Płocką Orkiestrą Symfoniczną, Radomską Orkiestrą Kameralną, orkiestrą Sinfonia Viva. Grała pod batutą takich dyrygentów jak: Krzysztof Penderecki, Antoni Wit, George Tchitchinadze, Massimiliano Caldi, Piotr Wajrak, Tadeusz Wojciechowski, Mirosław Błaszczyk, Mieczysław Nowakowski, Piotr Wijatkowski, Maciej Żółtowski, Zygmunt Rychert, Dainius Pavilionis. Na III Ogólnopolskim Konkursie Duetów z Harfą w Cieszynie zdobyła w 2009 roku wyróżnienie. Uczestniczyła w projektach UMFC, AT i ASP Com’in Festival oraz w Nocy Muzeów i Festiwalu Nauki (również jako prelegentka konferencji naukowej). Wzięłą udział w projekcie Grzecha Piotrowskiego World Orchestra, organizowanym przez berlińską rozgłośnię Kulturradio Rundfunk Berlin Brandenburg (RBB/ARD), European Broadcasting Union (EBU) i Westdeutscher Rundfunk (WDR3/ARD).
Zainaugurowała obchody Roku Lutosławskiego w Meksyku. W dniu 7 lutego 2013 roku wykonała wraz z flecistą Mariuszem Moćko recital na flet i harfę Witolda Lutosławskiego trzy fragmenty na flet i harfę i Recitativo arioso na skrzypce i fortepian oraz wygłosiła wykład „Harfa w Polsce – historia, repertuar i kompozytorzy” (El arpa en Polonia – la historia el repertorio y los compositores).
Miesiąc później, 8 marca 2013 roku, została zamordowana w pokoju gościnnym Filharmonii Dolnośląskiej w Jeleniej Górze. W koncercie Muzyczne Pary miała zagrać utwory Piotra Czajkowskiego „Uwerturę – fantazja Romeo i Julia” i wstęp do dramatu muzycznego „Tristan i Izolda” Richarda Wagnera.

Robert Kamyk jest muzykologiem i dziennikarzem. PSM I st. im. Karola Kurpińskiegow Warszawie ukończył w klasie fortepianu Joanny Kotowskiej. Z Telewizją Polską związany jest od 1997 roku. Kieruje Redakcją Muzyki TVP Kultura. Przygotowywał dla TVP Kultura transmisje i retransmisje przebiegu całego Konkursu Chopinowskiego (2005, 2010) oraz Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego im. H. Wieniawskiego w Poznaniu (2006, 2011). Jest autorem projektów promujących młode talenty muzyczne i taneczne – „Młody Muzyk Roku” oraz „Młody Tancerz Roku”. W 2013 roku był głównym producentem Konkursu Eurowizji dla Młodych Tancerzy w Gdańsku, a w 2015 roku jest szefem grupy sterującej kolejnej edycji tego wydarzenia w Pilznie, w Czechach. Od 2006 r. jest wiceprzewodniczącym Biura Muzyki i Tańca EBU (Europejskiej Unii Nadawców). Bierze udział w pracach jury renomowanych festiwali telewizyjnych takich jak: europejskie eliminacje EMMY Awards, Rose d’Or Festival, Złota Praga.

Joanna Krajewska jest flecistką. Ukończyła PSM I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie w klasie fletu Małgorzaty Skubis, PSM II st. im. Józefa Elsnera w Warszawie w klasie Renaty Falaszewskiej-Bzówki oraz Politechnikę Warszawską. Jest studentką I roku studiów magisterskich Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na Wydziale Instrumentalnym w klasie fletu prof. Elżbiety Gajewskiej-Gadziny. Obecnie w ramach programu Erasmus w Mannheim w Niemczech studiuje w klasie prof. Jeana-Michaela Tanguy.
Koncertowała w kraju i za granicą, współpracowała z wieloma orkiestrami polskimi i zagranicznymi. Jest laureatką wielu konkursów i festiwali muzycznych. Ma na koncie ok. 30 nagród krajowych oraz międzynarodowych (w tym ok. 10 nagród pierwszych), m. in.: I nagroda w Konkursie Muzyki Współczesnej w Płocku, Wyróżnienie w Między-narodowym Konkursie Instrumentów Dętych we Wrocławiu, II nagroda w Festiwalu Fletowym w Sochaczewie, I miejsce Summa Cum Laude z Młodzieżową Orkiestrą Kameralną „Divertimento” w Międzynarodowym Konkursie Orkiestr Kameralnych w Neerpelt w Belgii.
Uczestniczyła w kursach i warsztatach instrumentalnych (solowych, orkiestrowych, muzyki klasycznej oraz jazzowej) w kraju i za granicą, m. in.: w Międzynarodowych Kursach Muzycznych w Zamościu w klasie fletu prof. E. Gajewskiej-Gadziny, Mistrzowskich Kursach Fletowych u Andreasa Adoriana, Emanuela Pahuda, Pierre-Yves Artaud, czy Janosa Balinta, Letnich Warsztatach Orkiestrowych (Młodzieżowa Orkiestra Kameralna „Divertimento”) w Krasnobrodzie oraz Kursach Muzyki Jazzowej w Puławach.
Jej pasją jest muzyka fletowa, zarówno klasyczna jak i jazzowa. W przyszłości chciałaby otworzyć małą restaurację, w której każdego wieczoru grałaby z przyjaciółmi dla gości koncerty muzyki klasycznej, jazzowej i latynoskiej.

Magdalena Małecka-Wippich jest altowiolistką, kameralistką, wykształconą muzycznie i literacko. Uzyskała dyplom PSM I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie w klasie skrzypiec Jadwigi Gregorowicz.Ukończyła Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie (2005). Jest również absolwentką krakowskiego prywatnego Konserwatorium Witolda Lutosławskiego – specjalność: muzyka barokowa (2004) oraz Podyplomowych Studiów Literacko-Artystycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim (2008). Była także słuchaczką pierwszej w Polsce Szkoły Laboratorium Dramatu w Warszawie (2010). Uczestniczyła w wielu mistrzowskich kursach muzycznych zarówno w kraju jak i za granicą, pod okiem takich profesorów jak: Stefan Kamasa, Jerzy Kosmala, Claude Lelong czy Katherine McGillivray. Uczestniczyła również w warsztatach literackich prowadzonych przez wybitnych polskich i światowych dramaturgów jak: Janusz Głowacki, Marek Koterski, Nikolai Kolada, Mark Ravenhill czy Iwan Wyrypajew.
Jako kameralistka występowała m. in. u boku takich zagranicznych i polskich artystów jak: Alfredo Bernardini, Laurence Cummings, Krzesimir Dębski, Margaret Fautless, Ton Koopman, Andrew Manze, Riccardo Minasi, Lars Urlik Mortensen, Enrico Onofri, Włodek Pawlik, Jadwiga Rappe, Jordi Savall, Simon Standage, Tomasz Stańko, Tomasz Strahl. Koncertowała w większości krajów Europejskich, a także na Ukrainie, w Chinach oraz Kanadzie i USA, gdzie w 2012 roku odbyła turnée jako solistka. Artystka ma na swoim koncie występy w takich salach jak: Concertgebouw (Amsterdam), Salle Gaveau (Paryż), Palau de la Musica (Valencia), Filharmonia Berlińska, Filharmonia Narodowa w Warszawie, Studio Koncertowe Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego (Warszawa), Grande Auditorio (Lisbona) czy Auditorio Nacionale de Musica (Madryt) i wielu innych.
Od roku 2004 związana z zespołem Opium String Quartet, którego powstanie zainicjowała i nagrała trzy albumy otrzymując nominację Polskiej Akademii Fonograficznej do nagrody Fryderyk 2011 za debiut płytowy oraz nagrodę Fryderyk 2014 za trzeci album płytowy Chagall for Strings w kategorii „Muzyka Współczesna“.
Jest również autorką scenariuszy i programów koncertowych stworzonych dla Opium String Quartet, w tym: Musica alla Polacca – program z muzyką kompozytorów polskich, Tango Therapy – projekt audiowizualny bazujący na tangach Astora Piazzolli, Krzyż-Drzewo Kwitnące – koncert pasyjny inkrustowany średniowiecznymi zabytkami literatury polskiej czy Ocalone Dźwięki – program poświęcony kompozytorom – jeńcom obozu w Teresinie.
Wykonuje muzykę klasyczną, współczesną oraz muzykę dawną na instrumencie z epoki. Szczególnie zaangażowana jest w rozpowszechnianie muzyki polskiej (liczne prawykonania oraz premiery fonograficzne muzyki polskiej z udziałem Opium String Quartet). W 2013 roku Piotr Moss zadedykował jej wydany we Francji utwór „Solo VI pour Alto”.
Poza działalnością kameralną i solową posiada również doświadczenie orkiestrowe (European Union Baroque Orchestra, Harmony of Nations Baroque Orchestra, Wrocławska Orkiestra Barokowa, Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus, Polska Orkiestra Radiowa) i nie stroni od projektów alternatywnych oraz eksperymentalnych (polsko-amerykański projekt „Sean Noonan – Gambler’s Hand European Tour 2013).
Nagrywała dla takich wytwórni fonograficznych jak: CD Accord, Dux, Acte Prealable, Raum Klang Albany Records U.S.
Prywatnie jest córką kompozytora Macieja Małeckiego i aktorki Anny Seniuk oraz żoną perkusisty Marcina Wippicha i mamą Felicji Wippich.
Marcel Markowski kształcił się w Prywatnej Szkole Muzycznej Bartłomieja Budzyńskiego w Józefowie w klasie wiolonczeli Tatiany Przybylskiej oraz Michała Nyżnyka, Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie w klasie Karola Leonowicza (ukończonej dyplomem z wynikiem celującym w 2002 roku), w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych II st. im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie wiolonczeli Karola Leonowicza, Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej im. Zenona Brzewskiego w Warszawie w klasie wiolonczeli prof. Stanisława Firleja, Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi w klasie prof. Stanisława Firleja (ukończonej z wyróżnieniem), w Akademii Muzycznej im. K. i G. Bacewiczów w Łodzi w klasie prof. Stanisława Firleja (studia licencjackie ukończone z wyróżnieniem oraz studia magisterskie) oraz w ramach międzynarodowej wymiany międzyuczelnianej Erasmus w klasie prof. Michaela Flaksmana oraz Jeleny Ocic w Mannheim (Niemcy).
Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień, m.in. I nagrody na VII Konkursie Wiolonczelowym im. K. Wiłkomirskiego w Poznaniu (2004), I nagrody na Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych im. Grażyny Bacewicz w Łodzi, wraz ze skrzypaczką Martą Oyrzanowską (2007), III nagrody i dwóch nagród specjalnych na Ogólnopolskim Konkursie Wiolonczelowym im. Dezyderiusza Danczowskiego w Poznaniu (2007), finalistą Międzynarodowego Konkursu Indywidualności Muzycznych im. Aleksandra Tansmanaw Łodzi (2008), I nagrody oraz Grand Prix na Międzynarodowym Konkursie Zespołów Kameralnych w Puli, wraz z akordeonistą Przemysławem Skórką, Chorwacja (2009), I nagrody na Międzynarodowym Konkursie Zespołów Kameralnych w Słowenii, wraz z akordeonistą Przemysławem Skórką (2009), laureatem Konkursu na Recital organizowanego podczas XXII Letniej Akademii Muzycznej w Żaganiu (2009), II nagrody na Ogólnopolskim Konkursie Instrumentów Smyczkowych o Stypendium Yamaha w Łodzi w (2010).
Uczestniczył w kursach mistrzowskich w Polsce, Niemczech, Szwajcarii i Holandii u wielu wybitnych profesorów, takich jak: Michael Flaksman, Jelena Ocic, Ivan Monighetti, Dominik Połoński, Tomasz Strahl, Jeroen Reuling.
Wielokrotnie występował jako prowadzący w Młodzieżowej Orkiestrze Kameralnej „Divertimento”, Akademickiej Orkiestrze Symfonicznej oraz prowadzący orkiestry kameralnej l’Autunno. Współpracował jako muzyk tutti z Orkiestrą Mannheimer Philharmoniker.
Od czerwca 2012 roku jest muzykiem orkiestry Sinfonia Varsovia, obecnie na stanowisku lidera wiolonczel.

Marcin Masecki urodził się w 1982 roku w Warszawie. Jest pianistą, kompozytorem, dyrygentem, członkiem wytwórni płytowej Lado ABC, liderem i współtwórcą wielu różnorodnych projektów. Jeden z czołowych przedstawicieli polskiej sceny niezależnej. Prowadzi zespół Profesjonalizm, współtworzy Warszawską Orkiestrę Rozrywkową, jest członkiem zespołów Paristetris i Pictorial Candi. Jego ostatni projekt Polonezy – dziesięcioosobowa orkiestra dęta grająca autorski zestaw polonezów – otrzymał prestiżową nagrodę Paszport Polityki.
W 1994 roku ukończył PSM I st. im. Karola Kurpińskiego w klasie fortepianu Haliny Maseckiej. W dalszej kolejności ukończył szkołę im. Fryderyka Chopina przy ul. Bednarskiej oraz Berklee College of Music w Bostonie. Jego równoległą pasją wciąż pozostaje muzyka klasyczna, którą często prezentuje w nietypowy sposób. W 2015 planuje rejestrację ostatnich sonat fortepianowych Beethovena z zatyczkami i słuchawkami wygłuszającymi na uszach, aby zbliżyć się do perspektywy głuchego kompozytora.
Od roku współpracuje z Orkiestrą OSP w Słupcy, dla której napisał swoją Symfonię nr 1. Pisał również dla Orkiestry Filharmonii Poznańskiej, Elbląskiej Orkiestry Kameralnej oraz zespołu wiolonczelowego „Cellonet”. Skomponował muzykę do spektakli „Solaris” (Teatr Rozmaitości, Warszawa 2010) oraz „Pasażerka” (Teatr Współczesny, Wrocław 2009).

Jerzy Matysiak edukację muzyczną rozpoczął w roku 1998 w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie w klasie klarnetu Jerzego Czyrana, u którego kontynuował naukę w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych Nr 3 im. Grażyny Bacewicz w Warszawie. W roku 2010 z wyróżnieniem ukończył studia na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie klarnetu prof. Mirosława Pokrzywińskiego. Jako laureat VII edycji programu stypendialnego Narodowego Centrum Kultury „Młoda Polska” przez rok swą wiedzę i umiejętności doskonalił w Narodowym Konserwatorium Regionalnym w Nicei u prof. Michela Lethiec.
Brał udział w ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursach muzycznych zarówno w wykonawstwie muzyki solowej i kameralnej. Jest laureatem m.in. II nagrody w IV Zachodniopomorskim Festiwalu Klarnetowym (2010), II nagrody w VIII Festiwalu Klarnetowym w Piotrkowie Trybunalskim (2009), III nagrody w VII Festiwalu Klarnetowym w Piotrkowie Trybunalskim (2007), I nagrody w VI Festiwalu Klarnetowym w Piotrkowie Trybunalskim (2005), II nagrody w VI Podlaskim Konkursie Uczniów i Zespołów Klas Instrumentów Dętych w Białej Podlaskiej (2002), II nagrody w XXX Konkursie Młodego Muzyka w Szczecinku (2001), III nagrody w IV Festiwalu Klarnetowym w Piotrkowie Trybunalskim (2001), I nagrody w VIII Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Instrumentów Dętych (2010), I nagrody w III Zachodniopomorskim Festiwalu Klarnetowym (2008), I nagrody w VII Festiwalu Klarnetowym w Piotrkowie Trybunalskim (2007). Podczas licznych warsztatów i kursów mistrzowskich kształcił się pod kierunkiem wielu wybitnych klarnecistów, takich jak: Alessandro Carbonare (Włochy), prof. Guy Dangain (Paryż), Nicolas Fargeix (Paryż), Timothy Philips (USA), prof. Michel Lethiec (Francja), Florent Heau (Francja), Antonio Saiote (Portugalia), Arnaud Leroy (Francja), prof. Eduard Brunner (Monachium), Oriol Romani (Barcelona), prof. Andrzej Janicki.
We wrześniu 2013 objął posadę pierwszego klarnecisty Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie i w Polskiej Orkiestrze Sinfonii Iuventus w Warszawie.

Maja Metelska jest dyrygentem i wiolonczelistką. PSM I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie ukończyła w klasie wiolonczeli Karola Leonowicza. Jest absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w dziedzinie dyrygentury symfoniczno-operowej w klasie prof. Antoniego Wita (2006) oraz wiolonczeli w klasie prof. Andrzeja Zielińskiego (2008), a także Akademii Sibeliusa w Helsinkach w dziedzinie dyrygentury orkiestrowej, gdzie studiowała pod kierunkiem m.in. Leifa Segerstama, Sakari Oramo, Osmo Vänskä (2014). Była stypendystką i studentką American Academy of Conducting w Aspen, USA, w której kształciła się pod kierunkiem Davida Zinmana, Marin Alsop i Jamesa Conlona (2005). Uczestniczyła w wielu mistrzowskich kursach dyrygenckich prowadzonych m.in. przez Jorma Panula i Yuri Simonova. W 2010 roku uzyskała stopień doktorski w dziedzinie dyrygentury.
Od czasu debiutu z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Narodowej w 2006 roku dyryguje koncertami wiodących orkiestr polskich, w tym tak znakomitymi, jak Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia, Orkiestra Symfoniczna Polskiej Filharmonii Bałtyckiej, Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Śląskiej. Współpracuje dyrygencko z orkiestrami fińskimi, m.in. Turku Philharmonic Orchestra i Pori Sinfonietta. W 2013 roku odbyła tournée koncertowe w Japonii, dyrygując orkiestrami Yomiuri Nippon Symphony Orchestra, Nagoya Philharmonic Orchestra i Osaka Philharmonic Orchestra. Związana zawodowo od 2007 roku z Uniwersytetem Muzycznym Fryderyka Chopina, pełni obecnie funkcję adiunkta w Katedrze Dyrygentury. Zajmuje się również muzyką operową i jest dyrygentem Warszawskiej Opery Kameralnej.
Jest finalistką wielu konkursów dyrygenckich, m.in. IX Międzynarodowego Konkursu Dyrygentów im. Grzegorza Fitelberga w Katowicach (II Wyróżnienie oraz Nagroda ZAIKS za najlepsze wykonanie utworu polskiego kompozytora), XV Międzynarodowego Konkursu Dyrygentów Unii Europejskiej w Spoleto, IV Międzynarodowego Przeglądu Młodych Dyrygentów im. W. Lutosławskiego w Białymstoku (III Wyróżnienie). Zdobyła najwyższe nagrody przyznawane przez jury zwycięzcom XVI Międzynarodowego Konkursu Dyrygenckiego w Tokio – wyróżnienia oraz Nagrody Specjalnej “Hideo Saito Award” (2012). Wyróżniona Nagrodą Specjalną Orkiestry Cyprus Symphony Orchestra na I Międzynarodowym Konkursie Dyrygenckim im. S. Michaelidesa w Nikozji (2013).

Krzysztof Ostrowski urodził się 1 stycznia 1993 r. Naukę muzyki rozpoczął w wieku sześciu lat w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie w klasie fortepianu Jolanty Sienkiewicz-Bobotek. Jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej II st. im. Józefa Elsnera w Warszawie w klasie organów dr. Jarosława Wróblewskiego, a obecnie studentem I roku studiów magisterskich na Wydziale Fortepianu, Klawesynu i Organów Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie organów prof. Józefa Serafina i dr. Jarosława Wróblewskiego. W roku 2012/2013 był stypendystą programu Erasmus w Musikhochschule Lübeck (Niemcy) w klasie organów prof. Arvida Gasta.
Jest Laureatem licznych konkursów, m.in.: Nagrody Specjalnej za prawykonanie solowej partii organowej w utworze Alicji Gronau Suita Krasnobrodzka podczas I Festiwalu Muzyki Organowej i Kameralnej Per Artem ad Astra w 2007 roku w Krasnobrodzie, Nagrody za najlepsze wykonanie utworu Mariana Sawy i Nagrody Publiczności w I Ogólnopolskim Konkursie Organowym w Krasnobrodzie (2007), III Nagrody II Krakowskiego Konkursu Młodych Organistów w Krakowie (2009), uczestnikiem II etapu Międzynarodowego Konkursu Organowego im. Mikaela Tariverdieva w Kaliningradzie (2013). Na 7 Międzynarodowym Konkursie Organowym im. Hermanna Schroedera w Trewirze otrzymał wyróżnienie za najlepsze wykonanie utworu Hermanna Schroedera (2014).
Koncertował w kraju i za granicą, m.in.: w Auli im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Katolickiego Uniwersytetu Jana Pawła II w Lublinie, w Bazylice Świętego Krzyża w Warszawie, w Kościele pw. Św. Wincentego a’Paulo w Otwocku, w Kościele Św. Andrzeja Boboli w Warszawie w Koncercie „Architektura wiary – młodzieńcze poezje Karola Wojtyły”, w Sanktuarium Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Krasnobrodzie, w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie, w Bazylice Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Sejnach, w Sali Koncertowej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, w Blågårds Kirke w Noerrebro w Kopenhadze (Dania), w Kościele pw. Św. Stanisław B.M. w Rzymie (Włochy), w Kościele pw. Św. Marka w Anykśćiai (Litwa), w Kościele pw. Św. Józefa w Monachium (Niemcy).
Brał udział w Warsztatach i Kursach Mistrzowskich, m.in.: w IV Międzynarodowych Spotkaniach Organowych Mazowsze (2011) oraz w Międzynarodowym Festiwalu Organowym Młodych „Juniores Priores Organorium Seinesis” Sejny – Anyksciai (2012, 2013, 2014), podczas którego odbył kurs mistrzowski z prof. Gerhardem Gnannem, prof. Ludgerem Lohmannem i prof. Wolfgangiem Zererem.
Od początku studiów bierze udział w projektach prowadzonych przez Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina – koncerty w ramach Festiwalu „Włącz się na organy”.
Od 2001 roku współpracuje z Młodzieżową Orkiestrą Kameralną DIVERTIMENTO jako solista i muzyk orkiestrowy, biorąc udział w projektach artystycznych i koncertowych orkiestry na terenie kraju i za granicą. Razem z orkiestrą podczas 61st European Music Festival for Young People w Neerpelt w Belgii w 2013 roku w Międzynarodowym Konkursie Orkiestr Kameralnych został Laureatem 1 miejsca z najwyższym wyróżnieniem Summa Cum Laude.
Oprócz muzyki klasycznej solowej i kameralnej, poświęca się muzyce rozrywkowej i teatralnej.
W 2010 roku założył zespół „Blues Royce”. Od września 2011 roku do czerwca 2013 roku pełnił funkcję kierownika muzycznego Teatru Akademickiego Uniwersytetu Warszawskiego. W 2014 roku współzałożył zespół „Bomba Kaloryczna”. Gościnnie występuje z zespołem muzyki dawnej „Altri Stromenti”.

Marta Oyrzanowska naukę gry na skrzypcach rozpoczęła w wieku siedmiu lat w PSM im. Karola Kurpińskiego w Warszawie w klasie skrzypiec Anny Rzymyszkiewicz. Potem edukację kontynuowała w OSM II st. im. Zenona Brzewskiego w klasie prof. Magdaleny Szczepanowskiej. W 2013 roku ukończyła Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie prof. Jana Staniendy.
W latach 2000-2008 została laureatką kilkunastu konkursów skrzypcowych, m.in. otrzymała II nagrodę na Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym im. G. Ph. Telemanna w Poznaniu, IV nagrodę na Ogólnopolskim Konkursie Młodych Skrzypków im. S. Serwaczyńskiego w Lublinie oraz II nagrodę (I nie przyznano) i nagrodę dla największej indywidualności artystycznej na Ogólnopolskim Konkursie Interpretacji Muzyki Skrzypcowej im. I. Dubiskiej w Łodzi. Jako kameralistka otrzymała II nagrodę na Festiwalu Zespołów Kameralnych w Sierpcu (z pianistą Konradem Wantrychem) oraz II nagrodę na Ogólnopolskim Konkursie Smyczkowych Zespołów Kameralnych im. Grażyny Bacewicz w Łodzi (z wiolonczelistą Marcelem Markowskim).
Była stypendystką Krajowego Funduszu na Rzecz Dzieci (2005-2008), Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2005) oraz Austriackiego Forum Kultury (2008). Brała udział w kursach mistrzowskich w kraju i za granicą (Bruksela, Bad Leonfelden [Austria], Nowy Sącz, Zakopane, Żagań).
W latach 2004-2007 była corocznym uczestnikiem Letniego Kursu Interpretacji Muzyki Solowej i Kameralnej Karol Szymanowski in memoriam, w ramach którego współpracowała z prof. Wandą Wiłkomirską. Koncertowała jako solistka, kameralistka i członek orkiestry m.in. w Filharmonii Narodowej, Studiu Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego, Sali Koncertowej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, Sali Kongresowej i wielu innych. Występowała wielokrotnie jako solistka i koncertmistrz Młodzieżowej Orkiestry Kameralnej „Divertimento”. Koncertowała również w ramach festiwalu Warszawska Jesień.
Współpracuje z młodymi kompozytorami polskimi, m.in. Wojciechem Błażejczykiem i Bartoszem Kowalskim-Banasewiczem, kilkakrotnie biorąc udział w prawykonaniach ich utworów. Od 2013 roku uczy gry na skrzypcach w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych nr 4 im. K. Szymanowskiego w Warszawie.

Irena Poniatowska urodziła się 5 lipca 1933 roku w Górze Kalwarii. Jest absolwentką Szkoły im. Karola Kurpińskiego wydziału rytmiki i fortepianu specjalnego (1956-1957). W latach 1957-1962 studiowała muzykologię na Uniwersytecie Warszawskim. Od 1965 związana z Instytutem Muzykologii UW. Od roku 1965 jest etatowo związana z Instytutem Muzykologii UW, w którym przeszła przez wszystkie etapy kariery uniwersyteckiej: asystenta (1968), adiunkta (1970), docenta (1984), profesora nadzwyczajnego (1991) i profesora zwyczajnego (1996). W roku 1970 uzyskała stopień doktora na podstawie pracy „Faktura fortepianowa Beethovena” pisanej pod kierunkiem prof. Józefa Michała Chomińskiego. W roku 1983 ukończyła przewód habilitacyjny na podstawie rozprawy „Muzyka fortepianowa i pianistyka w wieku XIX”. W latach 1974-79 pełniła funkcję wicedyrektora, zaś w latach 1988-2003 kierowała Zakładem Powszechnej Historii Muzyki Instytutu Muzykologii UW. W latach 1986-1990 była też prodziekanem ds. studenckich Wydziału Historycznego UW, a w latach 1993-1999 prodziekanem ds. finansowych i badań naukowych. Jako wykładowca podejmowała zagadnienia z zakresu historii muzyki od baroku do początku XX wieku. Wykładała również na UAM w Poznaniu (1993/94) i w semestrze letnim (2005/06) na UJ. Wygłaszała ponadto wykłady i brała udział w kilkudziesięciu konferencjach i kongresach muzykologicznych w Polsce, w Niemczech (Bonn, Berlin, Moguncja, Chemnitz, Lipsk), Austrii (Wiedeń, Gaming), Czechosłowacji, Francji (Paryż-Sorbona i Stacja PAN, La Châtre, Nohant), Hiszpanii (Majorka), we Włoszech, w Rosji, na Ukrainie (Kijów, Lwów), w USA (Bloomington, Chicago), Kanadzie (Vancouver), Norwegii (Trondheim), także w Bagdadzie, New Delhi.
W latach 1974-91 koordynowała współpracę muzykologów polskich i włoskich (coroczne sesje naukowe). Od 1988 do 2006 (i 2014) przewodniczyła Międzynarodowym Kongresom Muzykologicznym „Musica Antiqua Europae Orientalis” w Filharmonii Pomorskiej.
W jej dorobku naukowym znajduje się szereg książek, w tym: „Faktura fortepianowa Beethovena” (Warszawa 1972), „Kronika wydarzeń muzycznych w Polsce w latach 1945-1972” (Kraków 1974), „Muzyka fortepianowa i pianistyka w wieku XIX” Warszawa (1991), „Historia i interpretacja muzyki. Z badań nad muzyką od XVII do XIX wieku” (Kraków 1993), „Słownik szkolny – muzyka” (Warszawa 1991). Ponadto ponad sto artykułów naukowych publikowanych w najważniejszych periodykach muzycznych w Polsce i za granicą, wielkie hasła-artykuły w encyklopediach muzycznych (m.in. Beethoven i Mozart – oba o objętości ponad 120 stron maszynopisu – w Encyklopedii Muzycznej PWM), a także liczne recenzje, artykuły popularyzatorskiej i sprawozdania. Jest redaktorem, bądź współredaktorem szeregu cyklicznych wydawnictw muzykologicznych, w tym m.in. studiów „Chopin w kręgu przyjaciół” (ukazało się 5 tomów, szósty w przygotowaniu), „Prace Zakładu Powszechnej Historii Muzyki Instytutu Muzykologii UW” (ukazało się 6 zeszytów), interdyscyplinarny półrocznik „Barok”, wydawany przez Uniwersytet Warszawski od 1994 roku.
Od 1999 roku należy do komitetu redakcyjnego rocznika Międzynarodowej Federacji Towarzystw Chopinowskich „Chopin in the World”. Związana jest z licznymi towarzystwami i instytucjami chopinologicznymi w Polce i na świecie. W latach 1976-86 przewodniczyła Radzie Naukowej TIFC, a w latach 1986-91 sprawowała funkcję wiceprezesa Towarzystwa. W 2010 roku została honorową Przewodniczącą „Société de Maria Szymanowska” w Paryżu. Od 1994 roku pełni funkcję prezesa stowarzyszenia „Polska Akademia Chopinowska”. Od 2001 roku przewodniczy Radzie Programowej Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina, zaś od 2006 roku także Radzie Festiwali Chopinowskich w Dusznikach.
Jest członkiem honorowym Związku Kompozytorów Polskich (należy do ZKP od 1969), członkiem koresp. Warszawskiego Towarzystwa Naukowego, obywatelem honorowym miasta Duszniki. W 1998 roku spotkało ją wielkie wyróżnienie – została honorowym członkiem Accademia Filarmonica di Bologna, akademii założonej w 1666 r., do której należeli m. in. Mozart, Rossini. Poza wieloma nagrodami i medalami (m.in. Komisji Edukacji Narodowej), orderami (Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski) odznaczona została w 2013 roku Złotym Medalem „Gloria Artis”. W 2014 otrzymała medal Wojewody woj. kujawsko-pomorskiego i statuetkę Bydgoskiego Towarzystwa Naukowego.

Barbara Pospieszalska urodziła się w 1997 r. Jest uczennicą drugiej klasy liceum ogólnokształcącego oraz drugiego roku Wydziału Jazzu w Szkole Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie wokalistyki jazzowej u Janusza Szroma. Na wydział została przyjęta jako najmłodsza uczennica w historii szkoły. W 2010 r. ukończyła PSM I st. im Karola Kurpińskiego w Warszawie w klasie skrzypiec Ewy Rupocińskiej-Kotuli. Wychowana w rodzinie muzyków, dzięki czemu już od dziecka uczestniczy w licznych projektach muzycznych, koncertach oraz występowała na wielu prestiżowych scenach m.in. Filharmonii Narodowej, Teatru Wielkiego, Opery i Filharmonii Podlaskiej, Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, Filharmonii Rzeszowskiej, Filharmonii Częstochowskiej i wielu innych. Jako wokalistka występowała i współpracowała z takimi muzykami jak: Anna Maria Jopek, Wojciech Waglewski, Anna Serafińska, Lora Szafran, Janusz Szrom, Andrzej Jagodziński, Bogdan Hołownia, Wojciech Zieliński. Wraz z kuzynem Szczepanem Pospieszalskim tworzą duet i są w trakcie nagrywania płyty z utworami na pograniczu jazzu i muzyki elektronicznej. Zamierza wyruszyć w trasę koncertową po Polsce wraz z bratem Franciszkiem Pospieszalskim, który jest kontrabasistą. Kwartet dopełnią muzycy zagraniczni: Petter Rylén na fortepianie oraz Vaclav Palka na zestawie perkusyjnym.

Franciszek Pospieszalski urodził się 13 lutego 1993 r. Pochodzi z muzycznej rodziny, czynny kontakt z muzyką towarzyszył mu już od najmłodszych lat. Jest kontrabasistą, studentem duńskiego konserwatorium muzycznego w Kopenhadze (Rhythmic Music Conservatory), absolwentem PSM I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie, absolwentem PSM II st. im. Józefa Elsnera w Warszawie. Uczęszczał również do Szkoły Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Uczył się u profesorów i muzyków takich jak: Adam Kotula, Zbigniew
Wegehaupt, Willem von Hombracht, Michał Barański, Zbigniew Wrombel, Stanisław Michalak, Andrzej Święs, Czesław Bartkowski, Ryszard Borowski, Michał Tokaj, Klavs Hovman, Carsten Dahl, Jacob Andreskov, Hanne Boel, Kresten Osgood, Peter Danstrup, Søren Kjærgaard.
Brał udział w wielu międzynarodowych akademiach jazzowych, takich jak: International Summer Jazz Academy, Jazz Hanza Festival, Warsztaty Jazzowe w Puławach, Lesznie i Żorach oraz w Karimski Club Workshop.
Jego największe osiągnięcia to I nagroda dla zespołu „FreeO” w Konkursie Azoty Tarnów Jazz Contest 2012 w kategorii zespołowej, wraz z zespołem „FreeO” finalista 36. konkursu Jazz Juniors w Krakowie, indywidualne wyróżnienie w finale Ogólnopolskich Przesłuchań Kontrabasowych CEA.
Współpracował i nadal współpracuje z wieloma artystami. Są to m.in.: „Transkapela”, Robert Wasilewski, Iga Wasilewska, Ewa Wasilewska, Mateusz Sieradzan, Adam Strug, Joszko Broda, „Dzieci z Brodą”, Mateusz Pospieszalski, Marcin Pospieszalski, Jan Pospieszalski, Marek Pospieszalski, Przemysław Borowiecki, Szczepan Pospieszalski, Barbara Pospieszalska, Paulina Pospieszalska, Łukasz Pospieszalski, Natalia Rzeźniak-Pospieszalska, Stanisław Sojka, Ryszard Rynkowski, Justyna Steczkowska, „Kolędy Rodziny Pospieszalskich”, „Holdenger Quartet”, Artur Tuźnik, Maciej Kądziela, Tomasz Licak, Tomo Jacobsen, Jakub Gudz, Loran Vitteveen, Jakub Więcek, Albert Karch, „FreeO”, Sebastian Zawadzki, Grzegorz Tarwid, „M. Favourite Quartet”, Agnieszka Derlak, Sabina Myrczek, Bartosz Szablowski, Zbigniew Chojnacki, „Orkester Orkiestra” Anders Skibsted, Gustav Bjerre,  Malthe Rostrup, Gustav Åkesson, Rasmus Krogh , Lui Falkentorp, Oliver Nehammer, Szymon Gąsiorek, Jędrzej Łagodziński, „The Love and Beauty Seekers”, „Blues Royce”.
Jest muzykiem i kompozytorem czynnie działającym na terenie Polski i Europy. Koncertował w Polsce, Niemczech, Francji, Włoszech, Białorusi, Danii. Miał okazję wystąpić między innymi na scenach Teatru Wielkiego w Warszawie, Filharmonii Narodowej w Warszawie, Teatru Starego w Krakowie, Pałacu Prezydenckiego w Warszawie, Teatru Dramatycznego w Warszawie, w Rytmisk Musikkonservatorium oraz w Jazz Instytut Berlin.
Od niedawna zaczął pracować nad własnym projektem sześcioosobowego zespołu, który będzie wykonywał jego autorskie kompozycje.

Jakub Pożyczka urodził się 15 maja 1991 r. Naukę gry na wiolonczeli rozpoczął w wieku ośmiu lat w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie pod kierunkiem Elżbiety Przechackiej-Lejk. W 2005 roku uzyskał dyplom ukończenia szkoły z wyróżnieniem i równocześnie rozpoczął naukę w Państwowej Szkole Muzycznej II st. im. Józefa Elsnera w Warszawie pod kierunkiem prof. Romana Hoffmanna. Od 2005 do 2008 roku otrzymywał stypendium m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. W czerwcu 2011 ukończył Państwową Szkołę Muzyczną im. Józefa Elsnera w Warszawie, otrzymując dyplom z wyróżnieniem. Od października 2011 roku jest studentem Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie prof. Andrzeja Wróbla.
Wielokrotnie brał udział w międzynarodowych kursach muzycznych, podczas których miał przyjemność pracować z prof. Clausem Reichardtem, prof. Cecylią Barczyk, prof. Stanisławem Firlejem, prof. Tomaszem Strahlem i prof. Kazimierzem Michalikiem. Kilkukrotnie uczestniczył w konkursach wiolonczelowych, co zaowocowało wyróżnieniem na Konkursie Bachowskim (2008) i wyróżnieniem I st. na II Ogólnopolskim turnieju wiolonczeli i kontrabasu (2012). W 2011 roku brał udział w projektach orkiestrowych, które poprowadził Henning Kraggerud i Paul McCreesh podczas festiwalu Wratislavia Cantans. Brał również udział w projekcie „Laboratorium muzyki” podczas 42. Kampusu Artystycznego w Świnoujściu (2012) oraz w 3. Puławskim Festiwalu Muzycznym „Wszystkie Strony Świata” (2012). Uczestniczył w X i XI Międzynarodowym Festiwalu Kameralistyki „ENSEMBLE” im. Księżnej Daisy (2013, 2014), podczas których miał okazje współpracować z takimi muzykami jak: Jakub Jakowicz, Agata Szymczewska, Marcin Markowicz, Paul Gulda, Mats Lidstrom. W latach 2008-2013 uczestniczył w cyklach koncertów kameralnych festiwalu „Lato w pograniczu” w Sejnach.
Był muzykiem w European Union Youth Orchestra w sezonie artystycznym 2013/2014.
Od września 2013 r. do grudnia 2014 r. był wiolonczelistą etatowym Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus, z którą miał przyjemność współpracować pod batutą takich dyrygentów jak: Krzysztof Penderecki, Maciej Tworek, Jerzy Maksymiuk, Zygunt Rychert, Agnieszka Duczmal, Tadeusz Wojciechowski, Paweł Przytocki, Adam Sztaba, Łukasz Borowicz, Jean-Jacques Kantorow, John Axelrod, Maximiano Valdes, Michał Maciaszczyk, Rafael Payare, Jesús López-Cobos, Jose Maria Florencio, Charles Dutoit, George Tchitchinadze.
Obecnie odbywa studia w ramach programu Erasmus+ w Carl Maria won Weber Hochschule für Musik w Dreźnie w klasie prof. Emila Rovnera.

Agnieszka Przemyk-Bryła PSM I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie ukończyła w 1993 roku w klasie fortepianu Joanny Kurpiowskiej. Następnie w 1999 roku ukończyła PSM II st. im. Fryderyka Chopina również pod kierunkiem Joanny Kurpiowskiej. Obecnie jest doktorem sztuki muzycznej, adiunktem Katedry Fortepianu Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.
W 2004 roku ukończyła z wyróżnieniem Akademię Muzyczną im. Fryderyka Chopina (obecnie Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina) w Warszawie w klasie fortepianu prof. Alicji Palety-Bugaj i w klasie kameralistyki prof. Krystyny Borucińskiej. Od 2005 roku współpracuje z klasą fortepianu prof. Alicji Palety-Bugaj, a od 2007 roku także z klasą wiolonczeli prof. Tomasza Strahla. Od 2004 roku prowadzi również klasę fortepianu w ZPSM nr 4 im. Karola Szymanowskiego w Warszawie.
Jest laureatką ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów pianistycznych, m. in.: III nagrody na Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym organizowanym przez European Piano Teachers Association w Krakowie (1997), I nagrody na Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie, organizowanym przez Towarzystwo im. Fryderyka Chopina (2000), laureatką Estrady Młodych XXXV Festiwalu Pianistyki Polskiej w Słupsku (2001), finalistką Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. S. Rachmaninowa w Morcone (Włochy, 2003), laureatką II nagrody na III Concorso Pianistico Internazionale Andrea Baldi w Bolonii (Włochy, 2013).
Jest dwukrotną stypendystką Ministra Kultury i Sztuki, a także Międzynarodowego Klubu ZONTA, Fundacji Kultury, Fundacji Reginy Smendzianki, Burmistrza Miasta Hamamatsu.
Uczestniczyła w licznych kursach mistrzowskich (w tym w prestiżowej IX International Piano Academy w Hamamatsu w 2004 roku), prowadzonych przez profesorów krajowych i zagranicznych, takich jak m. in. Andrzej Jasiński, Oxana Yablonskaya, Jacques Rouvier, Sergio Perticaroli, Hiroko Nakamura, Karl-Heinz Kaemmerling, Arie Vardi, Dominique Merlet, Alexei Nasiedkin, Evgeni Moguilevsky, Vera Gornostaeva, Lee Kum – Sing, Nikolai Demidenko.
Koncertowała jako solistka i kameralistka w wielu miastach Polski, m.in.: w Filharmonii Narodowej w Warszawie, w warszawskim Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. W. Lutosławskiego, w Teatrze Wielkim (w ramach festiwalu La Folle Journée), w Filharmonii Olsztyńskiej, Filharmonii Opolskiej, Filharmonii Wrocławskiej, w Gdańsku, Bydgoszczy, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Lublinie, Szczecinie (podczas II Międzynarodowego Festiwalu Kameralistyki Artelier), w Dusznikach Zdroju, Żelazowej Woli, Domu Pracy Twórczej w Wigrach, w dworku I.J. Paderewskiego w Kąśnej Dolnej (w ramach festiwalu „Tydzień Talentów” w Tarnowie), w Zamku Książ (w ramach VII Międzynarodowego Festiwalu Kameralistyki Ensamble im. Księżnej Daisy), w Zamku Książąt Pomorskich w Słupsku (w ramach XXXV Festiwalu Pianistyki Polskiej), w Willi „Atma” w Zakopanem (w ramach międzynarodowego festiwalu „Muzyka pod Tatrami”), w Busku-Zdroju (w ramach Międzynarodowego Festiwalu im. Krystyny Jamroz), a ponadto w Czechach, we Włoszech, w Austrii (m.in. Wiener Konzert Haus), Szwajcarii (m.in. Conservatoire de Genève), Szwecji (m.in. Królewska Wyższa Szkoła Muzyczna w Sztokholmie), Niemczech (m.in. Deutsche Oper w Berlinie), Finlandii, Japonii, USA (Kalifornia, Oklahoma) i Chinach. Wykonywała z krajowymi i zagranicznymi orkiestrami symfonicznymi utwory Siergieja Rachmaninowa – Rapsodię na temat Paganiniego op. 43 i II Koncert fortepianowy c-moll op. 18. Od kilku lat główne miejsce w jej działalności artystycznej zajmują występy ze znakomitymi wiolonczelistami – Tomaszem Strahlem i Maciejem Młodawskim. Występowała ponadto z tak wybitnymi artystami, jak m.in. dyrygenci: Tadaaki Otaka, Monika Wolińska, Marek Pijarowski, Sławek A. Wróblewski, skrzypkowie: Konstanty Andrzej Kulka, Edward Zienkowski, Mariusz Patyra, Christian Danowicz, Bartosz Cajler, wiolonczelista Henri Demarquette, klarnecista Romain Guyot i saksofonista Paweł Gusnar.
Prowadzi kursy mistrzowskie dla pianistów w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Chinach i we Włoszech, ponadto towarzyszy wiolonczelistom na międzynarodowych kursach mistrzowskich w Bydgoszczy i Busku-Zdroju. Wielokrotnie nagradzana za walory artystyczne partii fortepianu, wykonywanej podczas konkursów wiolonczelowych.
Dokonała nagrań archiwalnych dla II Programu Polskiego Radia i dla Radia Gdańsk (recital transmitowany na żywo). Kilkakrotnie występowała w Polskim Radiu BIS, a ostatnio udzieliła obszernego wywiadu dla amerykańskiego National Public Radio.
Współpracuje z Wydaniem Narodowym Dzieł Fryderyka Chopina, należy także do Syberyjskiego Towarzystwa Chopinowskiego w Tomsku (Rosja). Zasiada w jury konkursów pianistycznych w Polsce i za granicą.
Jest laureatką II nagrody Olimpiady Języka Polskiego i finalistką Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Łacińskiego.

Mateusz Rajkowski urodzony w 1988 roku. Naukę gry na klarnecie rozpoczął w wieku dwunastu lat. Jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie w klasie klarnetu Piotra Skubisa i PSM II st. im. Józefa Elsnera w klasie klarnetu Eugeniusza Skubisa. Obecnie jest studentem I roku studiów magisterskich Uniwersytu Muzycznego Fryderyka Chopina w klasie dr. hab. Romualda Gołębiowskiego. Jest laureatem wyróżnienia na III Ogólnopolskim Konkursie Klarnetowym we Wrocławiu (2011), aktywnym kameralistą. Z różnymi zespołami kameralnymi występował na estradach Filharmonii Narodowej, w Sali Koncertowej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina oraz Akademii Muzycznej w Łodzi. Jest wykonawcą muzyki współczesnej. Występował na festiwalach Musica Moderna, Futur Opera, Uczniowskie Forum Muzyczne, na wielu koncertach kompozytorskich UMFC oraz w projekcie Anima Music – muzyka na żywo do filmów animowanych. Specjalizuje się także w grze na klarnecie basowym. Uczestniczył w kursach prowadzonych przez Jana Jakuba Bokuna, Guya Dangaina, Florenta Heau, Sharon Kam, Michela Lethieca, Davida Minettiego, Wojciecha Mrozka, Charlesa Neidicha, Mirosława Pokrzywińskiego i Stephena Williamsona.

Artur Rozmysłowicz urodził się w 1979 roku. PSM I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie ukończył w klasie skrzypiec Elżbiety Turskiej. Jest absolwentem Uniwersytetu Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie altówki prof. Błażeja Sroczyńskiego. W latach 2004-2006 był stypendystą Guildhall School of Music and Drama w Londynie w klasie mistrzowskiej prof. Jacka Glickmana.
Na stałe jako solista związany jest z Orkiestrą Filharmonii Wrocławskiej. Członek Lutoslawski Quartet, którego płyta została nominowana do nagrody „Fryderyk” 2009. Jako kameralista zapraszany zarówno na festiwale teatralne (m.in. Edingurgh Festival Fringe, Sesc Belenzinho Sao Paolo) jak i muzyczne (Festiwal Beethovenowski, Festiwale Organowe w Szczecinie i Zakopanem, Jazztopad, Łańcuch). Uczestnik wielu kursów mistrzowskich m.in. w Łańcucie, Puebli (Meksyk), Londynie, Ottawie (Kanada) na Zamku Książ.
Doskonalił swe umiejętności u m.in. P. Zukermana, M. Tree, S. Kamasy, S. Popowa, członków Guarneri Quartet, Takács Quartet, Heine Quartet oraz Kwartetu Śląskiego. Uczestnik wielu festiwali, takich jak m.in.: Warszawska Jesień, Międzynarodowy Festiwal Kameralistyki Ensemble, Wratislavia Cantans, La Frentana, Jazztopad, Pacific Music Festival (Sapporo – Japonia), Paxos International Music Festival (Grecja). Współpracował z London Symphony Orchestra, National Basque Orchestra, Sinfonia Juventus, Polską Orkiestrą Radiową, World Orchestra For Peace. Koncertował z wieloma wybitnymi dyrygentami, m.in: Jackiem Kaspszykiem, Gabrielem Chmurą, Michaelem Tilsonem Thomasem, Valerym Gergievem, sir Colinem Davisem, Yakovem Kreizbergiem. Występował w większości krajów Europy, także Azji oraz obu Ameryk. W 2011 roku wystąpił w Warszawie podczas festiwalu „Chopin i jego Europa”.

Maria Sadowska ukończyła PSM I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie w klasie fortepianu Anny Biernackiej. Jest niepokorna i bezkompromisowa. Podąża własną drogą, stroni od sensacji i rozgłosu. Na swoim koncie ma przeboje, które zna cała Polska. Jest obecna na polskiej scenie muzycznej od ponad 20 lat. Wszechstronność pozwala jej łączyć tak różne gatunki, jak jazz, funk, muzyka elektroniczna czy pop. Jest uznaną wokalistką, reżyserką, kompozytorką, autorką tekstów i producentką muzyczną. Jej utwory odtwarzane są w największych rozgłośniach radiowych w kraju. Ma na koncie 11 płyt (w tym dwie wydane w Japonii).
Przełomem w jej karierze okazał się album „Tribute to Komeda” (Złota Płyta), który wpisał się w historię polskiej muzyki. Współpracowała z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami. Z Michelem Legrandem jako jedyna polska wokalistka wystąpiła na prestiżowym, jubileuszowym Festiwalu Jazz Jamboree. Współpracowała także z Michałem Urbaniakiem, Janem Ptaszynem-Wróblewskim, Bogusławem Mecem oraz Victorem Daviesem.
Ukończyła PWSFTViT na Wydziale Reżyserii i od lat z powodzeniem realizuje projekty filmowe. Jej pełnometrażowy debiut fabularny „Dzień Kobiet” miał premierę na 37. Festiwalu Filmowym w Gdyni. Obraz był wielokrotnie nagradzany w Polsce i na świecie, m.in. Grand Prix 22. Film Festival Cottbus.
Jest jedną z nielicznych reżyserek, które samodzielnie skomponowały muzykę do własnego filmu – zeszłoroczna płyta „Dzień Kobiet” zebrała pochlebne recenzje i pokazała, jak bardzo jest zaangażowana w sprawy kobiet. Cały projekt został doceniony m.in. prestiżową nagrodą „Okulary Równości”.
W 2013 roku przyjęła zaproszenie do udziału w największym telewizyjnym show muzycznym „The Voice of Poland”, gdzie została powierzona jej rola jednego z czterech trenerów. Jako jedyna spośród trenerów dwukrotnie doprowadziła swoich uczestników do zwycięstwa.
Po roku obfitym w sukcesy na gruncie zarówno muzycznym jak i filmowym wokalistka nie zwalnia tempa. 1 kwietnia 2014 odbyła się wyczekiwana premiera jej kolejnego albumu zatytułowanego „Jazz na ulicach”. Tym razem pojawiła się z płytą, która z jednej strony jest syntezą wieloletnich odważnych muzycznych wariacji i sukcesów na gruncie gatunków, wokół których od lat oscyluje, a z drugiej dojrzałym powrotem do najlepszej jazzowej szkoły, w której bez wątpienia była jedną z najpilniejszych uczennic. Album w zaledwie trzy miesiące od premiery uzyskał status Złotej Płyty!

Katarzyna Seremak urodziła się w 1993 r. w Warszawie. Naukę gry na skrzypcach rozpoczęła w 2000 r. w PSM I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie pod kierunkiem Anny Barańskiej i Anny Rzymyszkiewicz. W latach 2006-2009 była uczennicą POEZSM w klasie prof. Magdaleny Szczepanowskiej. W 2012 roku ukończyła OSM II st. im. Zenona Brzewskiego otrzymując dyplom z wyróżnieniem. Obecnie jest studentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie prof. Magdaleny Szczepanowskiej. Prowadzi aktywną działalność artystyczną jako solistka oraz kameralistka. Zdobyła wiele nagród m.in. I miejsce na XII Międzynarodowym Konkursie Bohdana Warchala „Talents for Europe 2008” (Słowacja), I miejsce i nagrody specjalne na Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Kameralnej „Wokół Vivaldiego”(Kraków 2008), I miejsce oraz Grand Prix na VII Festiwalu Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I i II stopnia regionu Mazowieckiego (Sierpc 2009), I miejsce na X Międzynarodowym Konkursie Muzycznym im. Juliusza Zarębskiego (Łomianki 2010), I miejsce na XIII Ogólnopolskim Konkursie Smyczkowych Zespołów Kameralnych im. Grażyny Bacewicz (Łódź 2011), I miejsce na IX Ogólnopolskim Festiwalu „Sochaczewskie Spotkania Kameralne” I miejsce na IX Festiwalu Zespołów Kameralnych w Sierpcu (2011), III miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Skrzypcowym (Kielce 2010) oraz III miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym „Młody Wirtuoz” (Kraków 2013). W 2014 roku dzięki programowi stypendialnemu „Erasmus” studiowała w Hochschule der Künste Bern w Szwajcarii w klasie prof. Moniki Urbaniak-Lisik.
Uczestniczyła w wielu kursach mistrzowskich, m.in.: w Nowym Sączu, Łańcucie, Kołobrzegu, Valdres, Salzburgu. Pracowała pod kierunkiem takich muzyków jak: Magdalena Szczepanowska, Monika Urbaniak-Lisik, Vadim Gluzman, Michał Grabarczyk, Krzysztof Chorzelski, Corina Belcea, Per Arne Glorvigen, Arne Jørgen Øian.
Występuje na wielu estradach, m.in. na UMFC, w Filharmonii Narodowej w Warszawie, w Teatrze Wielkim, w Studiu Koncertowym im. Witolda Lutosławskiego, w Warszawskim Towarzystwie Muzycznym oraz w Sandomierzu, Krynicy Górskiej, Krakowie, również za granicą, m.in. w Belgii, Norwegii, Austrii, na Słowacji i Węgrzech.

Konrad Skolarski jest doktorem sztuki muzycznej, adiunktem Katedry Fortepianu Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie.
Urodził się w 1980 roku w rodzinie muzyków. Naukę gry na fortepianie rozpoczął w wieku czterech lat pod kierunkiem prof. Marka Mizery. PSM I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie ukończył w klasie fortepianu Joanny Kotowskiej. W wieku 9 lat wykonał Koncert f-moll Johanna Sebastiana Bacha z orkiestrą Concerto Avenna. Potem wielokrotnie występował jako młody wirtuoz w Filharmonii Narodowej podczas niedzielnych koncertów dla młodzieży.
W wieku 13 lat został laureatem Konkursu Młodych Pianistów im. prof. Ludwika Stefańskiego. Został wówczas dostrzeżony przez prof. Halinę Czerny-Stefańską, która przyznała mu drugą nagrodę. W latach 1995-1998 uczył się pod kierunkiem Janusza Olejniczaka. W 1997 roku wziął udział – jako jedyny pianista z Europy i najmłodszy uczestnik spośród 25 pianistów zaproszonych z całego świata – w Międzynarodowym Kursie Mistrzowskim pod hasłem „Pianiści jutra” w Hamamatsu (Japonia), organizowanym przez Japan Music Foundation i Hiroko Nakamurę. Swoje umiejętności pogłębiał podczas lekcji prywatnych oraz kursów mistrzowskich u takich sław, jak: Alexander Jenner, Sergio Perticaroli, Hiroko Nakamura, Oxana Yablonskaya (Julliard School of Music) oraz Vladimir Krainev.
W latach 1998-2005 uczył się pod kierunkiem rosyjskiej pianistki, prof. Olgi Rusiny. W 2001 roku zajął I miejsce na III Międzynarodowym Konkursie im. Piotra Czajkowskiego w Hiszpanii (Huesca). Za to osiągnięcie otrzymał stypendium Ministra Kultury. W latach 2002-2005 studiował we wrocławskiej Akademii Muzycznej, w klasie prof. Olgi Rusiny, następnie odbył roczne studia w klasie światowej sławy pianisty i pedagoga, prof. Pavla Gililova. W 2002 roku nagrał swoją debiutancką płytę zawierającą utwory Chopina, Liszta, Rachmaninowa i Prokofiewa. Album ten został wydany przez firmę Universal w 2005 roku i natychmiast zyskał bardzo pozytywne opinie w prasie oraz radiu.
W roku 2007 ukończył studia w Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie prof. Alicji Palety-Bugaj, zaś w latach 2007-2010 był studentem Hochschule für Musik und Tanz w Kolonii (studia podyplomowe Konzertexamen) w mistrzowskiej klasie prof. Pavla Gililova, z którym nadal współpracuje. Pracując pod kierunkiem wielu rosyjskich pianistów-pedagogów miał możliwość zetknięcia się z dwoma ośrodkami słynnej rosyjskiej szkoły pianistycznej – szkołą „leningradzką” i „moskiewską”. W 2009 roku był uczestnikiem Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego w Leeds.
Koncertował w Niemczech, Czechach, Hiszpanii, Serbii, Belgii, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i Japonii. W 2009 roku został zaproszony na prestiżowy festiwal pianistyczny – Klavierfestival Ruhr, a koncert artysty w WDR w Kolonii (2010) był nagrywany i transmitowany na żywo. W 2014 roku Konrad Skolarski wystąpił z recitalem na międzynarodowym festiwalu pianistycznym w Dusznikach Zdroju.
Od 2010 roku jest uczniem prof. Petera Feuchtwangera, pod którego kierunkiem pracowało wielu wybitnych pianistów, m.in. Martha Argerich, Nelson Freire czy Shura Cherkassky. Sam Profesor Feuchtwanger tak opisuje grę swojego ucznia: „Kiedy słucham gry Konrada Skolarskiego, przypomina mi się złoty wiek pianistyki”. Z kolei Profesor Pavel Gililov napisał: „Bardzo rzadko dziś można znaleźć muzyka, który potrafi wyczarować dźwięk tak soczysty, śpiewny i pełen odcieni. (…) Jego liryczno-dramatyczne interpretacje są wyjątkowo osobiste i łatwo je zapamiętać oraz rozpoznać wśród tysiąca wykonań innych pianistów”.
W 2010 roku uzyskał tytuł doktora. Od roku 2011 współpracuje z Uniwersytetem Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie (klasa prof. Alicji Palety-Bugaj).
Podpisał kontrakt płytowy z firmą DUX i w roku 2012 firma ta wydała dwa jego albumy: na pierwszy złożyły się utwory Rachmaninowa, Skriabina i Prokofiewa; drugi, zatytułowany Nostalgic Trip, zawiera miniatury fortepianowe Bacha-Silotiego, Brahmsa, Chopina, Griega, Medtnera, Czajkowskiego, Czajkowskiego/Pabsta, Rachmaninowa, Skriabina, Saint-Saënsa/Godowskiego. Nagrania te zostały wysoko ocenione przez międzynarodową krytykę muzyczną (nagroda DIAPASON „5” oraz nominacja do nagrody Fryderyk).

Artur Słotwiński urodził się 17 lutego 1990 w Warszawie. Jest kompozytorem i pianistą, członkiem Koła Młodych ZKP. PSM I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie ukończył w klasie fortepianu Ewy Boguckiej. W 2009 ukończył OSM II st. im. Zenona Brzewskiego w Warszawie w klasie fortepianu prof. Anny Jastrzębskiej-Quinn. W latach 2009-2012 studiował kompozycję pod kierunkiem prof. Stanisława Moryto w Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Jako utwór dyplomowy przedstawił III Symfonię Symfonię pieśni miłosnych na 3 perkusistów, tenor, chór i orkiestrę do słów Owidiusza. W 2012 roku uzyskał dyplom licencjata z oceną bardzo dobrą. W latach 2012-2014 studiował kompozycję na studiach magisterskich pod kierunkiem dr hab. Pawła Łukaszewskiego także na UMFC w Warszawie. Jako utwór dyplomowy przedstawił kantatę „Noachis terra”, półtoragodzinny utwór w dziewięciu odsłonach na wielką obsadę wokalno-instrumentalną do słów Kopernika i T. Smith. Studia kompozytorskie na UMFC w Warszawie ukończył w 2014 roku z tytułem magistra. Za utwór otrzymał ocenę celującą. Jest też czynnym pianistą: podczas Międzynarodowych Kursów Mistrzowskich im. F. Liszta we Wrocławiu w 2012 występował na koncertach z muzyką Bacha i Beethovena. W czasie studiów pobierał lekcje fortepianu u Marii Gabryś i Emiliana Madeya oraz improwizacji fortepianowej u Szábolcs’a Esztényi’ego. W 2011 roku otrzymał stypendium banku Societé Generale. Jest także stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego z 2008 roku, a w 2011 został uhonorowany nagrodą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za dotychczasową twórczość i osiągnięcia. W 2012 otrzymał wysokie stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na wniosek JM Rektora UMFC Ryszarda Zimaka za dotychczasowe osiągnięcia. Podczas studiów brał udział w kursach i lekcjach mistrzowskich następujących kompozytorów: Joel Hoffman (CCM Cincinnati), Vladimir Scolnic (Jerusalem Academy of Music and Dance), Lowell Liebermann (Mannes College of New Music, Nowy Jork). Jego Kwartet smyczkowy ukazał się się w tym roku na płycie CD nakładem wytwórni Ablaze records. Jest laureatem wielu nagród na krajowych i międzynarodowych konkursach kompozytorskich, m. in. I nagroda na II Ogólnopolskim Konkursie Kompozytorskim Opus966 za Baptismós na chór mieszany a cappella (Poznań, 2014), I nagroda na IX Międzynarodowym Konkursie Kompozytorskim Musica Sacra za Seven Last Words of Christ na chór mieszany (Częstochowa 2013). Dotychczasowy dorobek kompozytora to kilkadziesiąt kompozycji, m. in. 4 symfonie, Magnificat, Koncert fortepianowy, a także dzieła kameralne oraz chóralne. Tworzy również muzykę elektroniczną. Jego kompozycje były wykonywane w Warszawie, Częstochowie, Lwowie, Krakowie, Katowicach i Milnie w Chorwacji. Zajmuje się również muzyką elektroniczną, także tą wykonywaną na żywo (Symphony Of Indepen-dence na syntezator i zespół wok.-instr. wykonana w 2014 roku). Do jego ostatnich sukcesów pianistycznych można zaliczyć awans do II etapu Instant Composition Contest w Poznaniu (Festiwal „Transatlantyk”, sierpień 2014). W lutym 2015 roku zadebiutował na małym srebrnym ekranie jako odtwórca roli pianisty w serialu TVP „Strażacy”.

Katarzyna Stasiewicz jest absolwentką PSM I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie w klasie wiolonczeli Elżbiety Przechackiej-Lejk. Ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną II stopnia im. Zenona Brzewskiego w Warszawie w klasie wiolonczeli prof. Tomasza Strahla. Obecnie studiuje na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w klasie prof. Andrzeja Bauera. Jej gra solowa, jak i kameralna (w zespole Mercury Trio) została wyróżniona na wielu ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach. Odbyła liczne kursy solowe u wielu wybitnych polskich i zagranicznych wiolonczelistów (Kazimierz Michalik, Andrzej Bauer, Tomasz Strahl, Denis Severin, Alexander Neustroev, Alexander Gebert) oraz kameralne – prowadzone przez Kwartet Camerata, Royal String Quartet, Gunty Sproge, Alexandra Bonduriańskiego oraz Davida Dolana.
W latach 2006-2009 współpracowała z warszawską Akademią Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza. Brała udział między innymi w spektaklu „Mp3” w reżyserii M. Benoit. Prowadzi aktywną działalność koncertową. Jako solistka i kameralistka wystąpiła m. in. w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego, Sali Balowej Zamku w Łańcucie, Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie, w siedzibie orkiestry Sinfonia Varsovia podczas festiwalu Letnie Koncerty na Grochowskiej, a także między innymi we Włoszech, Austrii, Słowacji, Danii, Kanadzie, Węgrzech, Łotwie oraz Szwajcarii.

Michał Szeligowski edukację muzyczną rozpoczął w wieku dziewięciu lat w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im Karola Kurpińskiego w Warszawie w klasie perkusji Małgorzaty Zebury. Kontynuował naukę w Państwowej Szkole Muzycznej II st. im. Józefa Elsnera w klasie perkusji Bogdana Lauksa, którą ukończył z wyróżnieniem. Obecnie studiuje w Policealnym Studium Jazzowym im. Henryka Majewskiego w Warszawie w klasie Krzysztofa Gradziuka. Już od najmłodszych lat był wielokrotnym laureatem regionalnych konkursów perkusyjnych „Mały Werblista”. Uczestniczył w licznych kursach perkusyjnych, warsztatach muzyki kameralnej i orkiestrowej oraz festiwalach
m.in.: w Międzynarodowych Warsztatach Jazzowych w Puławach, w festiwalu „Szalone Dni Muzyki”, Warsztatach Orkiestrowych z Carmelo Colitore w Krasnobrodzie.
Współpracował z Orkiestrą Sinfonia Iuventus, Zespołem Pieśni i Tańca Mazowsze, z Serjem Adamem Tankianem. Od dziesięciu lat jest perkusistą w Młodzieżowej Orkiestrze Kameralnej DIVERTIMENTO, z którą został Laureatem I Miejsca Summa Cum Laude na Międzynarodowym Festiwalu Orkiestr Kameralnych w Belgii w 2013 r. Jest członkiem zespołu „Blues Royce” i współzałożycielem zespołu „Bomba Kaloryczna”.
Koncertuje biorąc udział w wielu projektach muzycznych różnych gatunków: klasyka, rock, jazz, pop, funk i soul.

Gniewomir Tomczyk jest perkusistą rozrywkowym i klasycznym (drumset, cajon, instrumentarium klasyczne). PSM I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie ukończył w klasie perkusji Małgorzaty Zebury, PSM II st. im. Józefa Elsnera w Warszawie w klasie Bogdana Lauksa. Jest absolwentem Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina na Wydziale Instrumentalno-Pedagogicznym w Białymstoku w klasie prof. Henryka Mikołajczyka. Obecnie studiuje w Policealnym Studium Jazzowym im. Henryka Majewskiego w Warszawie w klasie Krzysztofa Gradziuka. Związany jest również z Ogólnokształcącą Szkołą Baletową im. Romana Turczynowicza w Warszawie, gdzie pracuje na stanowisku akompaniatora. Uczestniczył w kursach, warsztatach i festiwalach, były to m.in.: Szalone Dni Muzyki – Ameryka, Międzynarodowe Warsztaty Jazzowe w Puławach. Koncertował oraz współpracował z Serjem Tankianem wraz z muzykami zespołu System Of A Down, Janem „Ptaszynem” Wróblewskim, Polską Orkiestrą Sinfonia Iuventus (nagrania pod batutą Krzysztofa Pendereckiego), Das Warschauer Symphonie-Orchester, Radomską Orkiestrą oraz Operą i Filharmonią Podlaską. Jest inicjatorem i członkiem wielu projektów muzycznych. Koncertuje z The Cookies, Event Horizon, Ja 3 Trio, The Mugshots. Brał udział w VI Piknik Jazzowy nad Zalewem z zespołem F.O.U.R.S. Collective.

Juliusz Trawiński edukację muzyczną rozpoczął w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie w klasie fortepianu Marii Krawczyk. Naukę kontynuował pod kierunkiem Elżbiety Karaś-Krasztel w Państwowej Szkole Muzycznej II st. im. Józefa Elsnera w Warszawie. Jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, gdzie kształcił się w klasie fortepianu prof. Andrzeja Jasińskiego oraz w klasie kameralistyki prof. Urszuli Stańczyk i asyst. Marka Mosia.
Za wybitne osiągnięcia artystyczne otrzymał stypendium Ministra Kultury i Sztuki oraz stypendium miasta Hamamatsu. Swoje umiejętności doskonalił na licznych mistrzowskich kursach pianistycznych, m.in. The 7th Hamamatsu International Piano Academy (Japonia, 2002), The International Keyboard Institute & Festival at the Mannes College (Nowy Jork, USA, 2005), Academie Internationale d’Ete de Nice (Francja, 2006), Campus Internazionale di Musica w Sermoneta (Włochy, 2007,2010), gdzie pracował pod kierunkiem takich artystów jak Hikoro Nakamura, Arie Vardi, Karl-Heinz Kammerling, Michel Dalberto, Paul Gulda, Boris Berezovsky czy Elisso Wirssaladze.
Z powodzeniem prezentował swoje umiejętności pianistyczne na wielu festiwalach i konkursach zdobywając wyróżnienia i nagrody. Występuje jako solista i kameralista na koncertach w Polsce i za granicą.

Kalina Wasilewska w wieku ośmiu lat rozpoczęła naukę gry na skrzypcach w klasie Ewy Rupocińskiej-Kotuli w PSM I st. im. Karola Kurpińskiego w Warszawie. Brała udział w licznych konkursach, które ukończyła z wyróżnieniem, m.in.: Konkurs „Duettino”, Międzyszkolny Konkurs z Kształcenia Słuchu, Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding”. Po zdaniu dyplomu dostała się do ZPSM im. Fryderyka Chopina w Warszawie, zdając od razu do drugiej klasy skrzypiec Sylwii Konopki. Przez dwa lata pełniła rolę koncertmistrza w orkiestrze szkolnej. W ostatniej klasie szkoły II stopnia jako solistka wystąpiła z orkiestrą, wykonując utwór „Fratres” estońskiego kompozytora Arvo Pärta. Po uzyskaniu dyplomu w 2014 dostała się do konserwatorium muzyki rozrywkowej Det Rytmiske Musikkonservatorium w Kopenhadze na wydział instrumentalny o specjalizacji skrzypce. Uczestniczy w wielu projektach muzycznych, gra w zespołach i orkiestrze. Skupia się bardzo na pisaniu piosenek, nagrywaniu ich oraz samodzielnej realizacji i produkcji.

1952
Krystosik Ryszard skrzypce
Pietraszek Barbara fortepian
Rames Janusz skrzypce
Żołądkowski Andrzej fortepian

1953
Dąbrowski Marek fortepian
Goliment Helena fortepian
Krystosik Barbara fortepian
Sadowski Krzysztof fortepian
Zawadzka Anna fortepiano

1954
Baltazik Andrzej skrzypce
Dietrich Krystyna fortepian
Kozak Katarzyna fortepian
Krzemiński Andrzej fortepian
Legiczko Elżbieta fortepian
Mizgajska Maria fortepian
Piróg Andrzej fortepian
Pisarska Irena fortepian
Roth Joanna fortepian
Spratkówna Elżbieta fortepian
Tokaj Elżbieta fortepian
Waluk Waleria fortepian
Waszulewska Halina fortepian
Wypych Anna fortepian
Wypych Barbara fortepian

1955
Job Barbara Jozefa fortepian
Kazimierczyk Barbara fortepian
Koziorowski Marek fortepian
Koziorowski Stefan fortepian
Lubecka Danuta fortepian
Majerczyk Aleksandra fortepian
Mroczek Urszula fortepian
Nizni Ewa fortepian
Płuciennik Maria fortepian
Sztolcman Teresa fortepian
Śmigielska Barbara fortepiano

1956
Baltaziuk Hanna fortepian
Dasiewicz Anna fortepian
Godlewska Krystyna fortepian
Hartwig Ewa fortepian
Jarzęcki Marek fortepian
Jędrzejczak Lilia fortepian
Job Jan Ludwik fortepian
Jusińska Elżbieta fortepian
Korzyński Andrzej fortepian
Kozica Barbara skrzypce
Marucha Wojciech fortepian
Standziak Barbara fortepian
Sternhcht Elżbieta fortepian
Sztolcman Henryk fortepian

1957
Aniśko Janina fortepian
Dajczer Grzegorz skrzypce
Karkowska Elżbieta fortepian
Ławrynowicz Janina fortepian
Niereński Walter fortepian
Olichwier Krystyna fortepian
Pękała Grażyna skrzypce
Poniatowska Irena fortepian
Sadłowska Krystyna fortepian
Sowiński Jan fortepian
Wiączek Marek fortepian
Wiączek Michał fortepian
Wojciechowska Teresa fortepian

1958
Bukowska Ewa fortepian
Cupryn Elżbieta fortepian
Dębicki Andrzej fortepian
Golnik Ryszard fortepian
Holc Jan skrzypce
Kaszewska Anna fortepian
Korzeniowska Izabela fortepian
Łapieś Jan fortepian, trąbka
Maciejewska Hanna fortepian
Perczyńska Zofia fortepian
Radzikowski Andrzej altówka
Rudnicki Olgierd skrzypce
Siedlecki Bohdan skrzypce
Szczepaniak Elżbieta altówka, skrzypce
Waławska Joanna fortepian
Żabska Barbara fortepian

1959
Bombrych Joanna fortepian
Dobrowolska Krystyna fortepian
Dobrowolski Stanisław skrzypce
Gastman Aleksandra fortepian
Kilian Alicja skrzypce
Kowalska Zofia skrzypce
Krawczak Andrzej fortepian
Mrugalska Małgorzata fortepian
Szurowski Kazimierz skrzypce
Ulanicka Wanda fortepian
Wittich Joanna fortepian
Wołoszczak Grażyna fortepian
Wołoszczak Renata fortepian
Złomski Andrzej fortepian

1960
Czarnecki Maciej fortepian
Dąbrowski Krzysztof skrzypce
Dobrowolski Michał skrzypce
Gotlib Alicja fortepian
Kolago Aldona fortepian
Kurkowski Michał skrzypce
Markiewicz Marek skrzypce
Mockało Michał fortepian
Wnuk Antoni skrzypce
Wojtas Maria fortepian

1961
Czumanow Aleksandra fortepian
Ćwikielewicz Zofia skrzypce
Filiochowski Dariusz skrzypce
Kozłowski Adam skrzypce
Makuszyńska Marta fortepian
Matkowska Ewa fortepian
Orłowska Małgorzata skrzypce
Środowski Michał fortepian
Wachowiak Henryk skrzypce
Wotyniak Jadwiga skrzypce

1962
Bieńkowska Bożena fortepian
Bryk Marta fortepian
Dobrowolski Jan wiolonczela
Górny Tadeusz skrzypce
Hole Roman skrzypce
Kowalewska Grażyna fortepian
Krymko Irena fortepian
Lebelt Krystyna skrzypce
Lewandowska Ewa fortepian
Makarewicz Waldemar fortepian
Niedziela Gabriel trąbka
Pabiś Barbara fortepian
Przybytek Aleksander fortepian
Radzikowska Magdalena skrzypce
Sochacka Maria fortepian
Świderska Maria fortepian
Tworek Bogusław wiolonczela
Wieczorek Hanna fortepian
Żerańska Sławomira fortepian
Żurkowska Małgorzata wiolonczela

1963
Berezowska Anna fortepian
Bieńkowska Elżbieta fortepian
Bubień Atta Ewa skrzypce
Czajkowski Marek fortepian
Fręckowicz Małgorzata fortepian
Gwara Grażyna fortepian
Krejzler Marek skrzypce
Naciążek Joanna fortepian
Niedziela Elżbieta skrzypce
Rożniatowska Barbara fortepian
Sułkowska Alina skrzypce
Szczerbowska Ewa fortepian
Szwarcblat Larysa fortepian
Tuczapska Jolanta fortepian
Wąsowicz Jacek skrzypce
Wiączek Barbara akordeon
Załęska Maria fortepian

1964
Bychawska Ewa skrzypce
Cnotka Małgorzata fortepian
Cogiel Barbara fortepian
Ćwil Wanda fortepian
Gastman Zofia fortepian
Getner Jolanta fortepian
Jabłońska Jolanta fortepian
Juhanowicz Jerzy skrzypce
Kiszna Maria fortepian
Krajewska Barbara skrzypce
Krasoń Ewa skrzypce
Kudowska Krystyna fortepian
Lorski Józef fortepian
Okulewicz Teresa fortepian
Ostrowska Hanna skrzypce
Pigłosiewicz Ewa skrzypce
Radzyński Jan wiolonczela
Ryś Andrzej fortepian
Słójkowska Aleksandra fortepian
Szopska Barbara skrzypce
Weselski Henryk fortepian
Żerańska Grażyna skrzypce

1965
Fręckowicz Elżbieta fortepian
Gruszczyńska Bogumiła skrzypce
Kiepuszewska Hanna skrzypce
Krzewski Tadeusz skrzypce
Kudowska Danuta fortepian
Kurkowska Barbara fortepian
Kurtycz Grażyna fortepian
Maciejewski Bogdan akordeon
Miniewicz Marzenna skrzypce
Mrówka Grażyna fortepian
Poleszczuk Anna fortepian
Ponarska Hanna fortepian
Pracz Jacek fortepian
Raszewska Danuta skrzypce
Rawa Joanna fortepian
Sobiech Ryszard akordeon
Szepietowska Barbara fortepian
Szołonicka Irena fortepian
Tworek Adela altówka
Wojciechowski Piotr fortepian
Ziarnik Grażyna harfa, fortepian
1966
Florysiak Mirosława wiolonczela
Gniadek Ewa fortepian
Gutowska Irena fortepian
Jędrzejewska Małgorzata fortepian
Król Andrzej fortepian
Niedziela Alicja skrzypce
Orłowska Ewa fortepian
Popiński Bogdan akordeon
Pracz Joanna fortepian
Serkowska Anna skrzypce
Serkowska Irena skrzypce
Szczyciński Marcin skrzypce
Szymański Jacek fortepian
Tomaszewski Ryszard skrzypce
Tymkiewicz Irena fortepian

1967
Andrzejewska Ewa fortepian
Cierpińska Anna fortepian, harfa
Dębska Urszula harfa
Florysiak Grażyna harfa
Grochowska Agnieszka fortepian
Kłos Krzysztof skrzypce
Konarska Małgorzata skrzypce
Kozłowska Krystyna skrzypce
Krajewska Elżbieta skrzypce
Masecki Jan fortepian
Piątek Tatiana fortepian
Stecka Krystyna skrzypce
Szlendak Danuta wiolonczela
Szlendak Waldemar wiolonczela
Tołwiński Leszek fortepian
Walicka Danuta skrzypce
Wierzbowski Mirosław skrzypce
Wójcik Jolanta skrzypce

1968
Andrejkow Wanda fortepian
Binkiewicz Maria skrzypce
Bolimowski Wojciech skrzypce
Dziumowicz Leszek fortepian
Franczak Krystyna skrzypce
Król Maria skrzypce
Miętka Ewa fortepian
Mikulska Maria fortepian
Moszczyński Marek fortepian
Musik Ewa fortepian
Olszewski Jacek altówka
Pawłowska Elżbieta skrzypce
Pracz Marta fortepian
Regulski Jarosław skrzypce
Romański Stanisław skrzypce
Rychwicki Paweł skrzypce
Zakrzewski Mirosław waltornia
Zielińska Grażyna fortepian
Żurawska Grażyna skrzypce

1969
Aleksanderek Barbara fortepian
Celiński Leszek waltornia
Czołkowska Danuta fortepian
Dawidziuk Maria fortepian
Dawidziuk Renata fortepian
Dębski Krzysztof waltornia
Filipowicz Jerzy fortepian
Hnatiuk Włodzimierz waltornia
Horszczaruk Anna fortepian
Kazoń Anna fortepian
Kossacz Remigiusz harfa
Lach Grażyna skrzypce
Lebioda Marek fortepian
Mazys Grażyna wiolonczela
Piątek Barbara harfa
Rawa Barbara harfa
Rodek Barbara skrzypce
Serkowski Tadeusz akordeon
Trawińska Mariola fortepian
Tunia Andrzej fortepian
Tunia Monika fortepian

1970
Fronc Elżbieta wiolonczela
Gajda Janusz fortepian
Galik Teresa fortepian
Górecki Bartłomiej skrzypce
Kawczyński Jerzy akordeon
Kołowska Grażyna fortepian
Kuśnierczyk Bożena fortepian
Matysiak Aleksandra fortepian
Mostowska Maria fortepian
Narucki Waldemar akordeon
Piątek Krzysztof fortepian
Podabied Dorota harfa
Polaszek Danuta fortepian
Rykata Joanna skrzypce
Samoraj Małgorzata wiolonczela
Sułkowska Lidia fortepian
Szczyciński Stanisław fortepian
Tołwińska Barbara fortepian
Wajsblech Justyna fortepian
Zatorska Krystyna fortepian
Żak Arkadiusz waltornia
Żurawski Maciej fortepian

1971
Affeltowicz Andrzej fortepian, róg
Blank Jacek fortepian
Czajkowska Małgorzata skrzypce
Fabianowski Andrzej fortepian
Gronau Alicja fortepian
Kaczkowska Beata fortepian
Krajewska Teresa Hanna fortepian
Mamiński Jerzy akordeon
Marszałek Małgorzata fortepian
Myśliwiec Ewa harfa
Paliga Ewa fortepian
Sak Andrzej fortepian
Turska Joanna fortepian

1972
Dzierba Hanna skrzypce
Jackowiak Elżbieta harfa
Jadczak Ewa fortepian
Kacprzyński Jerzy akordeon
Mazurkiewicz Andrzej skrzypce
Milczarek Ireneusz skrzypce
Opalińska Elżbieta fortepian
Orlecki Jerzy fortepian
Pietrowiak Grażyna fortepian
Podlewska Krystyna fortepian
Rosada Joanna fortepian
Sakowska Anna fortepian
Słomkowska Hanna harfa
Stowpiec Mariusz fortepian
Szczepaniak Jan akordeon
Weiss Irena fortepian

1973
Boryszewski Jacek skrzypce
Budziak Małgorzata fortepian
Chabracki Andrzej fortepian
Chłus Janusz akordeon
Cieślak Wiesława skrzypce
Dudzik Katarzyna fortepian
Kępińska Ewa fortepian
Kozłowska Joanna skrzypce
Król Renata fortepian
Pichola Dorota fortepian
Płusa Witold fortepian
Rybak Małgorzata fortepian
Śnieżawski Bogdan skrzypce
Tondera Mariusz wiolonczela
Wiewióra Iwona fortepian
Wiśniewska Laura skrzypce
Woliński Tadeusz waltornia
Zaroń Ewa skrzypce

1974
Bobowski Bogdan altówka
Czenczer Beata fortepian
Czuba Grażyna fortepian
Dmochowska Elżbieta fortepian
Dumowska Ilona fortepian
Jarzembowska Violetta skrzypce
Jaworski Zygmunt skrzypce
Klajda Anna skrzypce
Klamer Justyna skrzypce
Kramarz Cecylia skrzypce
Krawczak Dariusz trąbka
Majchrzak Gertruda fortepian
Matusiak Włodzimierz skrzypce
Miller Alina fortepian
Nawrocka Agnieszka fortepian
Nazaruk Tomasz skrzypce
Opuchlik Tomasz skrzypce
Ostaszewska Ewa fortepian
Perek Marzena skrzypce
Reszka Grażyna skrzypce
Rustecka Maria fortepian
Ruszkowska Marzena skrzypce
Schabenbech Maria fortepian
Smereczańska Lidia fortepian
Sobieściak Aleksandra fortepian
Stradomski Rafał fortepian
Szurgot Małgorzata fortepian
Ślusarska Hanna fortepian
Witkowski Adam fortepian
Zatońska Katarzyna skrzypce

1975
Analewicz Anna wiolonczela
Balcerzak Anna fortepian
Borzymowska Beata fortepian
Chabiera Marek fortepian
Duszak Wiesława skrzypce
Gnyp Joanna fortepian
Grządziel Jolanta skrzypce
Janczuk Dariusz fortepian
Janik Artur akordeon
Kazimierczak Jakub fortepian
Konwerski Paweł fortepian
Latus Maria fortepian
Niewiadomska Justyna skrzypce
Owczarz Bogusław trąbka
Pacześniak Joanna skrzypce
Pożyczka Małgorzata fortepian
Przybysiak Joanna fortepian
Ruszkowski Paweł skrzypce
Rzechowska Renata skrzypce
Sobczak Maciej skrzypce
Stępień Jerzy fortepian
Tondera Ireneusz fortepian
Turyński Jerzy fortepian
Waga Iwona fortepian

1976
Bujalski Jarosław fortepian
Chabiera Joanna fortepian
Chełchowska Lidia skrzypce
Cytrowska Lucyna skrzypce
Draus Maciej fortepian
Dudzińska Małgorzata fortepian
Fottyn Marzena fortepian
Kamińska Katarzyna fortepian
Kokoszko Elżbieta fortepian
Korsak Agnieszka skrzypce
Lisowska Marta fortepian
Matuszczyk Ewa fortepian
Mazurek Iwona fortepian
Muraszko Magdalena fortepian
Nagtowska Anna fortepian
Oblamski Krzysztof fortepian
Piasecka Elżbieta skrzypce
Sawicka Ewa fortepian
Sikora Józef skrzypce
Skrońska Beata fortepian
Służewski Norbert wiolonczela
Sokołowska Elżbieta fortepian
Wadowski Andrzej skrzypce
Wyrwicka Ewa skrzypce
Ziarkiewicz Urszula fortepian

1977
Banasiak Aleksandra fortepian
Benisz Lucjan fortepian
Bieniek Magdalena skrzypce
Błaszczak Dorota fortepian
Chodzistawska Renata fortepian
Danilenko Helena fortepian
Demus Grzegorz wiolonczela
Dobrzyńska Beata fortepian
Gajkowska Ewa fortepian
Grotkowska Joanna skrzypce
Jedzis Iwona fortepian
Lachowicz Zenon fortepian
Machowiak Beata fortepian
Mikulska Anna skrzypce
Misztela Wanda fortepian
Ratyński Paweł skrzypce
Rudnicka Anna fortepian
Starosz Ewa fortepian
Surma Małgorzata skrzypce
Wolny Ineza fortepian
Żórawska Dorota fortepian

1978
Bieniewska Izabela skrzypce
Cielenkiewicz Małgorzata fortepian
Dąbrowska Izabela wiolonczela
Dąbrowska Katarzyna fortepian
Dylewski Wojciech fortepian
Gołębiewski Jacek akordeon
Karska Joanna fortepian
Lachowicz Iwona fortepian
Malinowski Włodzimierz skrzypce
Milerska Nelly fortepian
Moniuszko Beata fortepian
Paprot Anita fortepian
Prugar Iwona fortepian
Puzio Małgorzata fortepian
Stawińska Marzena fortepian
Sotowiej Piotr fortepian
Skowron Ewa harfa
Świtlik Joanna fortepian
Talaga Maryla skrzypce
Turyński Wojciech fortepian
Veith Kinga fortepian
Włodarczyk Małgorzata skrzypce
Zwierko Agnieszka fortepian
Zdanowski Janusz akordeon

1979
Augustyniak Jerzy skrzypce
Biczyk Anna fortepian
Biernacka Katarzyna harfa
Bziukiewicz Brygida fortepian
Czyńska Izabela fortepian
Gajkowski Piotr skrzypce
Grabowska Anna skrzypce
Grabowska Katarzyna wiolonczela
Jarzęcki Andrzej skrzypce
Jarzęcki Paweł wiolonczela
Kalisiewicz Witold akordeon
Kania Monika fortepian
Kubicka Anna fortepian
Kurkierewicz Piotr fortepian
Kruszewska Beata fortepian
Latoszek Adam skrzypce
Lipska Agnieszka skrzypce
Madejski Jarosław wiolonczela
Misiakiewicz Anna fortepian
Morawski Jarosław skrzypce
Neuman Joanna fortepian
Pająk Małgorzata skrzypce
Piesiewicz Piotr fortepian
Rotkiewicz Wojciech fortepian
Sadowska Anna fortepian
Satter Monika fortepian
Sobkowska Joanna fortepian
Stępniewski Wojciech fortepian
Szpura Dorota fortepian
Szymanek Grzegorz akordeon
Szymanek Małgorzata fortepian
Talarek Robert fortepian
Tarnowska Beata fortepian
Tymińska Beata fortepian
Wiśniewska Maria skrzypce
Wiśniewski Marcin skrzypce
Załęski Zbigniew fortepian

1980
Augustyniak Grzegorz fortepian
Bliszczak Dorota fortepian
Bożałek Żaneta skrzypce
Daszkiewicz Maria fortepian
Dąbrowska Anna fortepian
Dobrzeniecki Tomasz fortepian
Golubińska Agnieszka skrzypce
Jarzębowska Magdalena skrzypce
Kaźmierska Kinga fortepian
Kobus Anna fortepian
Kościuk Cezary wiolonczela
Kościuk Sławomir fortepian
Kowalska Marta skrzypce
Krasnowski Piotr fortepian
Kudlak Agnieszka fortepian
Kulczyk Ewa skrzypce
Latoszek Wojciech skrzypce
Leśniakowska Beata fortepian
Ławecka Anna skrzypce
Majolino Loretta fortepian
Michalska Małgorzata fortepian
Misztela Dagmara fortepian
Nowak Bogumiła fortepian
Osmólska Joanna fortepian
Ożarek Ewa fortepian
Pakulski Dariusz akordeon
Porębski Stanisław skrzypce
Półtorak Wiesława skrzypce
Rogowski Jacek fortepian
Rynkiewicz Beata fortepian
Salicka Iwona fortepian
Siwak Agnieszka skrzypce
Skręta Konrad fortepian
Sułkowska Ewa fortepian
Szeniawska Joanna harfa
Uzelac Oliviera fortepian
Wieczyńska Katarzyna wiolonczela
Witczak Joanna fortepian
Wnuk Jolanta harfa
Wołłowicz Iwona wiolonczela
Zalewska Monika skrzypce
Żelaskiewicz Agnieszka fortepian
Żukowska Mariola skrzypce

1981
Barwiołek Jacek skrzypce
Bielski Krzysztof skrzypce
Borzymowska Izabela fortepian
Brzozowska Margarita fortepian
Chromicka Iwona skrzypce
Chydziński Michał skrzypce
Dąbrowski Cezary fortepian
Jurek Elżbieta wiolonczela
Kamińska Iwona fortepian
Kata Przemysław fortepian
Kołodziejski Jacek akordeon
Kubisiak Joanna fortepian
Kulisiewicz Monika fortepian
Kuśmierczak Katarzyna fortepian
Lipiec Maciej akordeon
Maksimiuk Anna skrzypce
Milczarek Beata fortepian
Piszcz Remigiusz skrzypce
Porębska Katarzyna fortepian
Reszka Małgorzata skrzypce
Roniewicz Alina skrzypce
Sękowska Monika fortepian
Witczak Izabela skrzypce
Wojtera Tomasz skrzypce

1982
Chazan Elżbieta fortepian
Dworski Jacek fortepian
Falkiewicz Marek fortepian
Figarski Roman skrzypce
Gospodarska Grażyna fortepian
Kalisiak Anna fortepian
Kaźmierczak Bogdan akordeon
Korczyński Dariusz akordeon
Kozłowska Dorota wiolonczela
Kozłowska Katarzyna harfa
Krysiak Elżbieta harfa
Kuźmińska Beata fortepian
Leśkiewicz Agnieszka fortepian
Łaszczuk Sylwia fortepian
Parille Agnieszka fortepian
Peretjatkowicz Anna fortepian
Perkowska Agata fortepian
Porębska Anna wiolonczela
Prendota Magdalena fortepian
Prochot Monika skrzypce
Rutkowska Katarzyna fortepian
Sergiej Anna fortepian
Szewczak Janusz skrzypce
Świerkowska Monika fortepian
Turzyniecka Magdalena fortepian
Uzelac Aleksandra fortepian
Wiktor Anna fortepian

1983
Archacka Agnieszka fortepian
Biernadzki Piotr akordeon
Cajler Artur fortepian
Drzazga Piotr akordeon
Dyderska Irena fortepian
Grygorczuk Ewa fortepian
Jaworska Anna fortepian
Kacprzak Konrad skrzypce
Konieczny Justyna skrzypce
Kozłowski Bartłomiej fortepian
Kozłowski Marcin skrzypce
Leonowicz Paulina skrzypce
Mroczek Joanna skrzypce
Nowakowska Hanna skrzypce
Obrębska Agnieszka fortepian
Olechowska Dorota skrzypce
Robak Beata fortepian
Rutkowska Katarzyna fortepian
Sijka Marta fortepian
Witczak Elżbieta skrzypce
Wojtowicz Arkadiusz fortepian
Wójcicka Dorota fortepian
Zgudczyńska Marzena akordeon

1984
Boczkowska Adrianna fortepian
Cercel Liliana skrzypce
Drabkowski Rafał fortepian
Górnicka Marta fortepian
Gronkiewicz Monika fortepian
Jarzęcki Tomasz fortepian
Kacprzak Mariusz skrzypce
Kasprzak Grzegorz akordeon
Karpińska Grażyna fortepian
Knąber Piotr akordeon
Kruszyński Marcin fortepian
Kulesza Paweł akordeon
Łubieński Maciej wiolonczela
Obrąbska Edyta fortepian
Putkiewicz Agnieszka fortepian
Sampolski Michał fortepian
Siegiel Tomasz skrzypce
Siwak Anna fortepian
Smykowska Joanna fortepian
Szczepański Piotr fortepian
Szlubowski Tomasz skrzypce
Szymański Arkadiusz akordeon
Ściechowska Marta skrzypce
Wyroba Agnieszka fortepian

1985
Bańkowska Magdalena wiolonczela
Bartman Ewa skrzypce
Barwiotek Monika fortepian
Bogucka Anna fortepian
Chylak Anna fortepian
Gębski Andrzej skrzypce
Gomutka Marzena fortepian
Górnicka Marzena fortepian
Gwóźdź Kasmina fortepian
Janikowski Jarosław fortepian
Kalisz Iwona fortepian
Kijowska Marta skrzypce
Kominek Bartłomiej fortepian
Korecki Tristan fortepian
Lament Marek akordeon
Miernikiewicz Remigiusz skrzypce
Mierzejewska Sylwia skrzypce
Niemirowski Ireneusz skrzypce
Nierada Paweł skrzypce
Niwicz Marcin skrzypce
Pieniak Zofia wiolonczela
Pucyk Marta skrzypce
Putkiewicz Bartosz fortepian
Rzeszotek Artur fortepian
Stachowska Agnieszka fortepian
Szweda Kuba akordeon
Turski Tomasz altówka
Wajzner Monika harfa
Wasiak Renata fortepian
Zieliński Piotr akordeon
Znój Marta fortepian

1986
Aleksiejuk Bożena fortepian
Andrzejewska Natalia skrzypce
Bandych Magdalena fortepian
Chruścielewska Magdalena fortepian
Czepurko Ewa skrzypce
Dziedziczak Tomasz fortepian
Gniewosz Agnieszka fortepian
Górfińska Magdalena fortepian
Grotek Elżbieta fortepian
Jacoby Katarzyna skrzypce
Kamińska Urszula fortepian
Kamyk Robert fortepian
Kata Joanna skrzypce
Kożuchowski Piotr fortepian
Minecka Justyna fortepian
Leszek Tadeusz wiolonczela
Łomankiewicz Karolina fortepian
Małachowski Kajetan fortepian
Neuman Ewa skrzypce
Olechnowicz Magdalena fortepian
Reszka Monika skrzypce
Sekuła Kalina skrzypce
Sendrowicz Marta skrzypce
Siergiej Irena fortepian
Stefaniuk Jolanta skrzypce
Szweda Aleksandra fortepian
Świetliczna Agnieszka fortepian
Tajer Anna skrzypce
Trawkowski Jakub wiolonczela
Wybrańczyk Eliza wiolonczela

1987
Bajer Krzysztof fortepian
Bożek Agnieszka fortepian
Broniszewski Piotr akordeon
Burba Andrzej wiolonczela
Damięcka Agnieszka fortepian
Domański Sławomir akordeon
Dyszyński Jan fortepian
Fijałkowski Marcin akordeon
Gierałtowska Agata wiolonczela
Góral Hanna fortepian
Grzelewska Kinga fortepian
Grzymała-Siedlecka Małgorzata fortepian
Jaworska Beata fortepian
Kalińska Kamila skrzypce
Kolbowska Agnieszka skrzypce
Kozieł Magdalena skrzypce
Krawczyk Mariusz skrzypce
Kulka Monika fortepian
Leonowicz Anna fortepian
Leszczyńska Agnieszka skrzypce
Lewandowska Kamila skrzypce
Łęska Beata fortepian
Łukasik Katarzyna fortepian
Mazurak Halina fortepian
Michalska Anna fortepian
Mienwiński Krzysztof akordeon
Nasiłowska Jolanta fortepian
Nizińska Agnieszka skrzypce
Owsiak Izabella fortepian
Pląska Ewelina fortepian
Podgórski Piotr fortepian
Przewoźniczak Joanna fortepian
Rosiak Monika fortepian
Sankowska Dorota fortepian
Sijka Aleksandra skrzypce
Snycerska Dorota fortepian
Stankiewicz Sebastian skrzypce
Tylińska Agnieszka fortepian
Tyszkiewicz Grażyna fortepian
Wajzner Magdalena fortepian
Wiśniewska Barbara fortepian
Wnuk Katarzyna fortepian
Woy-Wojciechowska Patrycja fortepian

1988
Babińska Agata skrzypce
Bąkowska Dorota skrzypce
Brodacki Jakub fortepian
Bruzda Marcin fortepian
Bureś Joanna fortepian
Filocha Maciej akordeon
Furst Katarzyna fortepian
Gołaszewska Małgorzata fortepian
Góralczyk Katarzyna fortepian
Hubska Julita fortepian
Jakubowski Marek fortepian
Kasprzyk Jan fortepian
Kolbowska Katarzyna fortepian
Kolbowska Monika skrzypce
Krawczyk Hanna fortepian
Kurdusiewicz Izabella fortepian
Lachowicz Olaf fortepian
Łabuńska Monika fortepian
Mateńko Magdalena fortepian
Pietrasik Andrzej fortepian
Przybylski Marcin skrzypce

1989
Adamczyk Eliza fortepian
Begerok Maja harfa
Borkowska Magdalena fortepian
Czerska Renata fortepian
Filutowska Katarzyna fortepian
Gajewska Agnieszka fortepian
Kozak Monika skrzypce
Kozłowski Błażej fortepian
Kroczewska Agnieszka fortepian
Kubas Sylwia fortepian
Kukwa Wojciech fortepian
Opania Magdalena fortepian
Pawełkowicz Sebastian fortepian
Posłuszna Joanna skrzypce
Protasik Roman skrzypce
Pyzel Patryk fortepian
Rylska Kamila fortepian
Rylska Karolina fortepian
Skala Agnieszka fortepian
Smoliński Michał skrzypce
Sokołowska Julita skrzypce
Sułek Joanna fortepian
Szulski Jacek skrzypce
Szwabo Marcin akordeon
Winnicka Katarzyna fortepian
Zuwalski Andrzej akordeon
Zuwalski Edward akordeon
Żuchowska Marta fortepian

1990
Bereza Antonina fortepian
Bielińska Iwona fortepian
Borowicz Łukasz skrzypce
Brzezińska Sylwia fortepian
Cencelewicz Anna fortepian
Drzewiecka Joanna fortepian
Dymarska Natalia fortepian
Dzierzbicka Katarzyna fortepian
Galińska Ewa fortepian
Gryka Aleksandra fortepian
Jacoby Marcin fortepian
Januszewska Dorota fortepian
Jaźwiński Artur fortepian
Karolak Marcin fortepian
Klimaszewski Szymon fortepian
Kozierowska Olga skrzypce
Leonowicz Dorota skrzypce
Liczkowska Magdalena fortepian
Mazur Paulina fortepian
Michalik Alicja fortepian
Michalska Karolina skrzypce
Otto Justyna fortepian
Owsiak Gabriela fortepian
Rutkowska Kamila skrzypce
Sadowska Maria fortepian
Siwak Paweł skrzypce
Starnawska Małgorzata fortepian
Strycharczyk Agnieszka fortepian
Szmigiero Maciej fortepian
Tarczyńska Aleksandra fortepian
Wielogórska Laura fortepian
Wojtera Stanisław skrzypce
Woy-Wojciechowska Dominika fortepian
Wypychowicz Marcin akordeon

1991
Bulicz Bartłomiej skrzypce
Duź Monika fortepian
Głuchowski Wojciech akordeon
Grotkowski Maciej fortepian
Grzelewska Anna wiolonczela
Jakubowski Mikołaj fortepian
Kiedrowski Mirosław akordeon
Król Marta wiolonczela
Kumanowska Beata fortepian
Mikołajczak Joanna fortepian
Piechowski Arkadiusz wiolonczela
Piernik Justyna fortepian
Porter Joanna fortepian
Przybyszewski Paweł fortepian
Sokołowska Katarzyna fortepian
Tynkiewicz Magdalena fortepian

1992

Arczewska Hanna skrzypce
Babik Michał skrzypce
Bazarnik Anna fortepian
Borkowski Marcin akordeon
Broniarek Małgorzata fortepian
Cybulski Mieszko skrzypce
Chlebińska Ewa fortepian
Chróściak Piotr fortepian
Duranc Katarzyna fortepian
Dylewska Katarzyna fortepian
Dzienis Iwona fortepian
Grzesik Agnieszka fortepian
Herchel Marta fortepian
Hordyński Paweł akordeon
Jakurzewska Weronika fortepian
Kaim Natalia fortepian
Karpiński Łukasz skrzypce
Komarzewski Julek fortepian
Kornacka Monika fortepian
Korporowicz Aleksandra skrzypce
Kruczek Katarzyna fortepian
Kukurba Helena fortepian
Leonowicz Dariusz fortepian
Łęska Dorota fortepian
Mizerska Izabella fortepian
Niedziałkowska Anna skrzypce
Przesławski Przemysław akordeon
Przewoźniczuk Małgorzata fortepian
Stec Monika fortepian
Stroiński Mikołaj fortepian
Szostak Monika fortepian
Tylek Piotr skrzypce
Witkowska Justyna fortepian
Żurowski Jakub skrzypce

1993
Bagiński Tomasz fortepian
Bilińska Marta fortepian
Błaszczyk Paula fortepian
Cajler Bartosz skrzypce
Chmiel Maciej skrzypce
Czarnecki Jarosław skrzypce
Działak Jakub skrzypce
Góral Katarzyna skrzypce
Grygołowicz Tomasz fortepian
Gryka Magdalena fortepian
Huflejt Łukasz wiolonczela
Jaczewski Marcin fortepian
Jarczewska Marta fortepian
Kazimierczak Karolina fortepian
Kozłowski Franciszek fortepian
Makowski Maciej fortepian
Masecki Marcin fortepian
Mizerska Małgorzata fortepian
Oliferko Małgorzata fortepian
Opęchowska Dorota fortepian
Przemyk Agnieszka fortepian
Rozmysłowicz Artur skrzypce
Rychlicki Marcin akordeon
Sielewoniec Agnieszka skrzypce
Szczupak Sylwia fortepian
Ścibior Seweryn fortepian
Śniegocki Marcin fortepian
Wejchert Karol trąbka
Wiśniewska Magdalena fortepian
Zagolska Aleksandra fortepian
Zieliński Marcin skrzypce
Zieliński Rafał skrzypce

1994
Chmiel Ewa fortepian
Domański Michał akordeon
Gołąb Mateusz fortepian
Grabska Justyna fortepian
Hendel Piotr akordeon
Jakuszewski Rafał trąbka
Kawa Magdalena fortepian
Kazimierczak Andrzej skrzypce
Kominek Maria skrzypce
Kozłowska Joanna skrzypce
Kozłowska Katarzyna skrzypce
Łukaszewska Magdalena fortepian
Michalski Adam fortepian
Musiałkowska Joanna fortepian
Naduk Jadwiga gitara
Nawrocki Arkadiusz flet poprzeczny
Opęchowska Dorota fortepian
Orzechowska Eliza skrzypce
Ostrowska Dorota fortepian
Pracz Marcin fortepian
Putkiewicz Wawrzyniec wiolonczela
Radzięta Jakub akordeon
Rybak Grzegorz skrzypce
Rychlik Karolina fortepian
Sancewicz Radosław akordeon
Sierocka Monika skrzypce
Sikorska Monika fortepian
Sokołowska Bogna flet poprzeczny
Sokołowska Katarzyna fortepian
Suwała Adam gitara
Szymońska Justyna skrzypce
Tabernacka Dominika flet poprzeczny
Tryzno Kornelia flet poprzeczny
Wardecka Izabela skrzypce
Wiechecka Anna skrzypce
Wielogórska Dominika flet poprzeczny
Wileński Artur fortepian
Zając Przemysław akordeon

1995
Babik Krzysztof fortepian
Bachora Patrycja skrzypce
Chabrzycka Maria fortepian
Dymarska Aleksandra harfa
Gawryś Michał fortepian
Gniazdowski Jakub fortepian
Gołaszewski Jakub fortepian
Groszek Joanna fortepian
Grygołowicz Karolina skrzypce
Hamer Magdalena fortepian
Jakubowska Elżbieta fortepian
Klimaszewski Damian gitara
Kołodziejczyk Joanna fortepian
Koźlik Zofia fortepian
Krajewska Milena fortepian
Kwiatkowska Małgorzata fortepian
Latoszyński Piotr fortepian
Lewicki Paweł wiolonczela
Łazarz Joanna fortepian
Małecka Magdalena skrzypce
Marczak Tomasz trąbka
Mikołajczak Paulina skrzypce
Mroczkowska Małgorzata fortepian
Molak Magdalena fortepian
Mysłowski Dobrosław fortepian
Pękacz Tadeusz skrzypce
Pintscher Łukasz fortepian
Pracz Małgorzata fortepian
Resztik Aleksandra fortepian
Rowicka Diana skrzypce
Stefaniak Stefan gitara
Szyszko Magdalena fortepian
Tekielska Katarzyna skrzypce
Trojanowski Jan flet poprzeczny
Walczak Wojciech skrzypce

1996
Arabas Sylwester fortepian
Baranowska Klaudia fortepian
Bronowicz Urszula fortepian
Czerwińska Justyna fortepian
Grissbach Marek skrzypce
Grotowski Andrzej gitara
Grzesik Dorota fortepian
Grzywacz Marta fortepian
Idzik Marta fortepian
Jarzombkowski Marcin fortepian
Jurek Marta fortepian
Kajka Magdalena fortepian
Kietlińska Bogna fortepian
Krasicka Małgorzata fortepian
Łukaszuk Maciej wiolonczela
Markowska Żaneta fortepian
Motyka Katarzyna fortepian
Mrowiec Agnieszka fortepian
Otto Julia skrzypce
Oryszczak Rafał fortepian
Sochaczewska Magdalena skrzypce
Sokołowska Joanna flet porzeczny
Sokołowski Krzysztof fortepian
Trawiński Juliusz fortepian
Turcza Mateusz skrzypce
Wocial Anna wiolonczela
Wocial Maria skrzypce
Wroniak Justyna fortepian
Yamazaki Michał skrzypce
Ząbek Karolina fortepian
Zielińska Anna skrzypce
Zuchniak Helena skrzypce

1997
Adamowska Weronika skrzypce
Andrzejewski Adam fortepian
Borucki Jakub perkusja
Borychowski Patryk fortepian
Dębińska Anna flet poprzeczny
Dziewanowska Agnieszka fortepian
Gładysz Magdalena fortepian
Górka Kamil fortepian
Gralak Julia skrzypce
Grzelak Joanna wiolonczela
Kołodziej Patrycja fortepian
Koroś Marika skrzypce
Krzysztofiak Hanna fortepian
Lenard Anna fortepian
Łopaciuk Katarzyna fortepian
Mizera Michał gitara
Pamuła Anna fortepian
Pawłowska Kinga fortepian
Piwnik Marta fortepian
Rodzoch Jagoda skrzypce
Sałacińska Agnieszka fortepian
Sienkiewicz Agnieszka fortepian
Sienkiewicz Grzegorz skrzypce
Sochoń Maria skrzypce
Tabernacka Aleksandra gitara
Wrona Daniel akordeon
Wypych Joanna skrzypce
Yamazaki Karol fortepian
Zielony Katarzyna fortepian

1998
Bieleń Zuzanna fortepian
Bobin Katarzyna fortepian
Czarnecka Natalia fortepian
Dudziński Łukasz wiolonczela
Gniadek Julia wiolonczela
Jankiewicz Joanna fortepian
Karska Dominika flet poprzeczny
Kleszcz Maja fortepian
Kochankiewicz Matylda skrzypce
Krajewska Agata gitara
Kust Piotr fortepian
Lindner Katarzyna wiolonczela
Madej Pola fortepian
Magdalińska Joanna fortepian
Metelska Maja wiolonczela
Moszczyńska Klara fortepian
Olszewski Mieszko skrzypce
Ostrowska Justyna fortepian
Pająk Zofia skrzypce
Rafalska Małgorzata fortepian
Rabsztyn Agnieszka harfa
Rawiak Agnieszka fortepian
Sawicka Zuzanna harfa
Stanienda Joanna skrzypce
Szumowski Jan skrzypce
Turcza Paulina skrzypce
Wałecka Ewa skrzypce
Wiśniewska Katarzyna skrzypce
Wocial Zofia wiolonczela
Wojakowska Barbara skrzypce
Zalewska Karolina harfa
Żelazny Krzysztof perkusja

1999
Bartnicki Michał fortepian
Bergman Paweł fortepian
Bikont Maria fortepian
Blinowska Natalia skrzypce
Bombińska Maria skrzypce
Brandt Cecylia fortepian
Brize Rafał fortepian
Brzoska Julian skrzypce
Dąbrowska Dorota skrzypce
Dziewanowska Marta fortepian
Fortuńska Barbara fortepian
Galik Agata harfa
Grabowska Małgorzata skrzypce
Jochemczyk Zuzanna harfa
Kamińska Aleksandra fortepian
Karska Joanna fortepian
Kosińska Marta flet poprzeczny
Kowalik Bartosz flet poprzeczny
Krystosik Dawid gitara
Liberadzka Joanna harfa
Miernik Katarzyna harfa
Mogielnicka Marta harfa
Monkiewicz Maciej fortepian
Osińska Joanna flet poprzeczny
Pawlak Zuzanna fortepian
Piechota Piotr perkusja
Piłat Paweł fortepian
Rawiak Olga fortepian
Rembiewski Daniel perkusja
Rossowski Tomasz trąbka
Sasim Chrystian fortepian
Skibska Aleksandra skrzypce
Szustek Tomasz fortepian
Szuster Jan fortepian
Szyszko Michał trąbka
Tłustochowicz Weronika fortepian
Urbański Krystian fortepian
Walczyna Klementyna skrzypce

2000
Brandt Klara skrzypce
Bruszewska Ewa skrzypce
Cupryjak Diana fortepian
Chludzińska Justyna fortepian
Drozdowska Elżbieta flet poprzeczny
Dudziński Darek wiolonczela
Dziarska-Pałac Joanna flet poprzeczny
Fortuńska Malwina fortepian
Gajczyk Irena skrzypce
Jasińska Anna flet poprzeczny
Kmita Weronika fortepian
Koprowska Hanna fortepian
Królikowska Klaudia perkusja
Leśniewska Olga fortepian
Łyżwiński Wiktor gitara
Machnicki Marcin akordeon
Majda Małgorzata fortepian
Makowska Olga fortepian
Mazur Martyna skrzypce
Michalska Małgorzata wiolonczela
Miszczak Marta gitara
Nowaczyk Paulina fortepian
Romanowska Anita fortepian
Salacińska Sylwia fortepian
Sawicka Joanna fortepian
Stolarska Hanna fortepian
Udvardy Mihaly fortepian
Żagań Michał fortepian
Żukowska Weronika fortepian

2001
Brzeska Monika fortepian
Czaradzka Małgorzata klarnet
Duszek Agata wiolonczela
Gardolińska Marta fortepian
Grzelak Sandra fortepian
Kaczmarek Agata altówka
Kurek Małgorzata fortepian
Łyczko Klaudia skrzypce
Marczak Zuzanna skrzypce
Mauthe Łukasz skrzypce
Nagalski Mateusz skrzypce
Olszewska Maria fortepian
Pietrzak Jan wiolonczela
Ratajczak Monika fortepian
Senkowska Ewa flet poprzeczny
Siwik Aleksandra skrzypce
Skręta Adam fortepian
Świątnicka Kalina fortepian
Wypych Tomasz trąbka
Zakrzewski Tymoteusz skrzypce
Załęski Michał gitara
Zielińska Magdalena perkusja

2002
Baranik Agnieszka fortepian
Brzoska Justyna harfa
Ciepiela Anna gitara
Chachulska Beata skrzypce
Chojnacki Jan gitara
Dawidziuk Magdalena fortepian
Dąbrowski Marek fortepian
Dybiec Paulina fortepian
Dygas Paweł gitara
Glińska Katarzyna skrzypce
Gniazdowski Piotr perkusja
Hasiuk Lena fortepian
Jankowska Victoria harfa
Kasperowicz Paweł akordeon
Kawęczyński Mateusz skrzypce
Kępska Sara skrzypce
Kucharczyk Joanna fortepian
Kucharski Maciej trąbka
Madej Maria fortepian
Markiewicz Małgorzata flet poprzeczny
Markowski Marcel wiolonczela
Matysiak Jerzy klarnet
Melanowicz Maja wiolonczela
Mijas Lidia harfa
Mirecka Agnieszka skrzypce
Modestowicz Ewa skrzypce
Oyrzanowska Marta skrzypce
Rokicki Szymon trąbka
Rzezak Joanna fortepian
Sawicka Marta harfa
Siuta Małgorzata klarnet
Starczewska Katarzyna fagot
Suchodolska Zuzanna fortepian
Sulumuna Temina harfa
Smogorzewska Sylwia fortepian
Truong Krzysztof skrzypce
Wąs Urszula klarnet
Zięba Anna skrzypce

2003
Brzeska Monika skrzypce
Ciarka Wojciech skrzypce
Duszek Paweł akordeon
Duszek Tomasz skrzypce
Gajczyk Jadwiga wiolonczela
Gintrowska Maria fortepian
Głowacka Magda skrzypce
Górecka Marlena fortepian
Grzywaczewska Magda harfa
Hodel Anna fortepian
Jędrzejewska Paulina fortepian
Kalbarczyk Maksymilian fortepian
Kalińska Karolina skrzypce
Kann Weronika klarnet
Kardas Mateusz perkusja
Kleszcz Agnieszka skrzypce
Kowa Anna fortepian
Kowalska Anna wiolonczela
Krzemiński Jacek skrzypce
Kulej Karolina gitara
Kurek Aleksandra skrzypce
Lebiedziński Mateusz fortepian
Markiewicz Adam fortepian
Mazurkiewicz Agnieszka skrzypce
Mogielnicka Dorota klarnet
Obstawska Elżbieta harfa
Obstawska Maria gitara
Olczak Magdalena flet poprzeczny
Ostrowski Andrzej fortepian
Pniewska Żaneta fortepian
Pomianowska Ewa skrzypce
Pomianowska Katarzyna fortepian
Rączka Beata skrzypce
Rogala Agnieszka fortepian
Rożynek Zuzanna fortepian
Sałaciński Daniel fortepian
Sienkiewicz Karol skrzypce
Słotwiński Artur fortepian
Stachurska Aneta altówka
Ungier Paweł fortepian

2004
Brandt Ksenia skrzypce
Bychawski Marcin perkusja
Chojnacka Anna klarnet
Federowicz Zuzanna harfa
Gacka Aleksandra harfa
Herman Dorota fortepian
Herman Magdalena wiolonczela
Jasiński Bruno perkusja
Klichowska Agata fortepian
Kunicki Franciszek fortepian
Moląg Zofia wiolonczela
Myszkowski Józef perkusja
Pakuła Paulina klarnet
Rajkowski Mateusz klarnet
Sokołowski Artur fortepian
Sulumuna Neves perkusja
Wąs Bartłomiej skrzypce
Wicherek Agnieszka fortepian
Wysocka Marta fortepian
Zielonka Izabela fortepian
Żołnierczuk Adrianna fortepian

2005
Betley Pamela fortepian
Bieżanek Grzegorz skrzypce
Błachno Aleksandra skrzypce
Bogdańska Dominika flet poprzeczny
Borzęcka Antonina skrzypce
Brodzik Małgorzata altówka
Bruliński Michał fortepian
Bujska Sylwia fortepian
Czarnecka Zuzanna fortepian
Czeżyk-Zielińska Katarzyna skrzypce
Dinh Thi Lananh fortepian
Fangrat Julia wiolonczela
Filipkowska Joanna gitara
Fluksik Gabriela skrzypce
Grabowska Aleksandra harfa
Hasiuk Hanna fortepian
Jankowski Jan fortepian
Jeżowski Emil trąbka
Kalbarczyk Ewa perkusja
Kardas Kacper gitara
Kolanowska Zuzanna perkusja
Kozłowska Małgorzata wiolonczela
Krajewska Joanna flet poprzeczny
Kucharski Rafał perkusja
Kuczera Małgorzata perkusja
Lencka Laura fortepian
Lipska Anna skrzypce
Mazur Krystyna skrzypce
Mironiuk Zofia skrzypce
Oławski Cezary gitara
Ostrowska Katarzyna wiolonczela
Ostrowski Krzysztof fortepian
Płusa Monika fortepian
Pożyczka Jakub wiolonczela
Roguska Olga skrzypce
Rybka Agata gitara
Skibska Marta fortepian
Skwara Maciej perkusja
Skotnicka Agnieszka flet poprzeczny
Snopczyńska Konstancja fortepian
Sokołowska Hanna skrzypce
Stasiewicz Katarzyna wiolonczela
Szlendak Małgorzata flet poprzeczny
Trzcionkowska Magdalena harfa
Trzmielowski Michał akordeon
Włodarczyk Natalia fortepian
Wojciechowska Izabela skrzypce
Zakrzewski Antoni gitara

2006
Adamczyk Zuzanna skrzypce
Bartoszewski Patryk fagot
Bogdański Maciej fortepian
Czapska Beata harfa
Dąbkowska Aleksandra fortepian
Dębski Jan skrzypce
Dróżdż Tomasz perkusja
Górski Karol perkusja
Górzyński Konrad gitara
Jędrzejczak Marta skrzypce
Kamińska Klara skrzypce
Kilian Zofia skrzypce
Kozłowski Stanisław klarnet
Krzemiński Jakub akordeon
Kuczera Wojciech akordeon
Lyubykh Aleksander trąbka
Michalczyk Martyna altówka
Michalczyk Paulina gitara
Orlikiewicz Magdalena fortepian
Osińska Agnieszka flet poprzeczny
Panasiuk Klaudia fortepian
Parzniewska Katarzyna skrzypce
Piotrowska Paulina fortepian
Posemkiewicz Laura harfa
Radziwiłł Jan trąbka
Roszczyk Karolina harfa
Sandel Elżbieta fortepian
Seremak Katarzyna skrzypce
Tomczyk Gniewomir perkusja
Walczak Patryk perkusja
Wąs Kinga harfa
Wieczorek Katarzyna gitara
Winiarska Jagoda gitara
Wiśniewska Julia fortepian
Wolska Anna fortepian
Zakrzewski Kajetan perkusja
Żak Maria skrzypce
Żochowska Maria fortepian

2007
Abal’osheva Anna skrzypce
Brandt Kinga fortepian
Demus Julia skrzypce
Dymek Jan akordeon
Fylypchuk Juliana fortepian
Gajczyk Krystyna fortepian
Grądzka Magdalena harfa
Kita Martyna skrzypce
Kontkiewicz Ewa fortepian
Kostka Sylwia harfa
Kranas Hanna fortepian
Krawczak Marcelina skrzypce
Kwiecień Krzysztof fortepian
Mai Viet Ba skrzypce
Malanowicz Jerzy harfa
Misiowiec Maria fortepian
Musioł Leonard akordeon
Nygard Olga flet poprzeczny
Paśkowski Stanisław skrzypce
Pietrzak Zuzanna perkusja
Pilonis Anastazja fortepian
Popielecki Paweł wiolonczela
Rzymyszkiewicz Winicjusz fortepian
Seremak Krzysztof gitara
Skibska Katarzyna skrzypce
Suska Karol trąbka
Szeligowski Michał perkusja
Vu Dang Minh Anh fortepian
Wrzosek Weronika skrzypce
Zientara Mateusz fortepian

2008
Alexandrowicz Michał skrzypce
Bobotek Weronika skrzypce
Bronś Michał fortepian
Bukalska Ewa skrzypce
Chudaś Aleksandra klarnet
Cygańska-Bolska Maja skrzypce
Czarnecki Maciej gitara
Czerwińska Helena fortepian
Deńca Marcelina fortepian
Długosińska Antonina skrzypce
Domańska Małgorzata flet poprzeczny
Gajek Zofia skrzypce
Gołaszewska Gabriela fortepian
Górska Katarzyna fortepian
Grzegorzak Filip skrzypce
Jakubowska Julia wiolonczela
Janas Wiktoria flet poprzeczny
Kato Clare fortepian
Kluczykowska Klara fortepian
Kwiatkowska Katarzyna fortepian
Latoszek Małgorzata wiolonczela
Le Thu Uynh Karolina fortepian
Liro Barbara skrzypce
Łopuszyńska Julia harfa
Milczarek Wojciech perkusja
Misiowiec Katarzyna fortepian
Modestowicz Milena fortepian
Morawska Magdalena fortepian
Niedzieska Aleksandra skrzypce
Pacak Agata fortepian
Pernach Aleksander skrzypce
Ryng Marian fagot
Ryng Michalina klarnet
Schancer Yasmin fortepian
Sławiński Konrad perkusja
Stawczyk Aleksandra flet poprzeczny
Szpakowicz Jakub fortepian
Umiejewska Marta fortepian
Wagner Katarzyna skrzypce
Wasilewska Kalina skrzypce
Węglewski Karol gitara
Wicherek Paweł fortepian
Wieczorek Piotr klarnet
Wilczyńska Aleksandra fortepian
Włodarczyk Łukasz akordeon
Zakrzewski Mateusz gitara
Zawirska Zofia wiolonczela
Zielińska Inga harfa
Żychlińska Magdalena skrzypce

2009
Antonijczuk Dominika fortepian
Banasik Bartosz fortepian
Bonder Kamila wiolonczela
Chajewska Weronika skrzypce
Chuszno Piotr skrzypce
Cichecka Małgorzata wiolonczela
Czarkowski Wiktor klarnet
Drożbina Aleksandra fortepian
Gajczyk Urszula perkusja
Gabarkiewicz Filip akordeon
Gozdowska Roksana fortepian
Gronet Antoni skrzypce
Gwiazda Anna skrzypce
Hügli Kornelia skrzypce
Jarzynka Michał fortepian
Jasek Małgorzata harfa
Korycki Michał wiolonczela
Kuczera Maja skrzypce
Lepak Małgorzata skrzypce
Majerska Małgorzata skrzypce
Masny Agnieszka klarnet
Milfort Julian klarnet
Mrugała Ewa fortepian
Nowicki Michał wiolonczela
Pałyga Karol wiolonczela
Pospieszalski Franciszek kontrabas
Szlendak Joanna klarnet
Tomaszewska Maja flet poprzeczny
Wysocka Ewa fortepian
Zadrożna Natalia skrzypce

2010
Antczak Michał fortepian
Bokowy Maria fortepian
Chromiński Piotr akordeon
Daniel Magdalena fortepian
Dubielecki Emil skrzypce
Duchowski Ksawery fortepian
Gliniak Piotr gitara
Guzik Michał perkusja
Jelonkiewicz Marcel akordeon
Koprowska Marcelina perkusja
Korycka Dorota skrzypce
Kulpińska-Smolarska Julia skrzypce
Majoor Kaja skrzypce
Majoor Piotr trąbka
Matczak Magdalena skrzypce
Moskal Maria klarnet
Mudel Aleksandra fortepian
Orlikiewicz Aneta skrzypce
Płusa Adam skrzypce
Pospieszalska Barbara skrzypce
Rościszewska Helena skrzypce
Serbest Anna skrzypce
Staniuk Małgorzata fortepian
Stasiewicz Maciej gitara
Stokłosa Jan fortepian
Stryczek Mikołaj gitara
Szonert Piotr skrzypce
Szopa Aleksander fortepian
Thien Quang Dariusz akordeon
Thien Quang Piotr klarnet
Urbaniak Justyna skrzypce
Vargas Mikołaj skrzypce

2011
Anduła Adam fortepian
Bartoszewska Karolina gitara
Bieńkowska Weronika skrzypce
Bilski Aleksander wiolonczela
Bukalska Izabela fortepian
Cygański-Bolski Kajetan fortepian
Dubielecki Bartosz skrzypce
Dziurowicz Roxana wiolonczela
Fill Maksymilian perkusja
Hügli Fabian klarnet
Kilian Stanisław fortepian
Kotula Dominik wiolonczela
Kras Marta harfa
Kurasiewicz Aleksandra gitara
Marrodan Więch Karolina skrzypce
Matczak Mikołaj fortepian
Moszyński Antoni skrzypce
Potasiński Mateusz wiolonczela
Pernach Konstancja fortepian
Sieradzan Adam perkusja
Sikorska Angelika flet poprzeczny
Tomaszewska Barbara skrzypce
Trześniewski Karol fortepian
Zagórowska Aleksandra harfa
Zielińska Barbara gitara
Żołnierczuk Mikołaj perkusja

2012
Abramczuk Amanda flet poprzeczny
Anduła Anna fortepian
Chamera Magdalena skrzypce
Ćwiek Beata skrzypce
Daniel Katarzyna gitara
Dylewski Dawid klarnet
Florczak Zuzanna flet poprzeczny
Galbarczyk Urszula fortepian
Iwicki Wojciech wiolonczela
Janowska Urszula harfa
Jędrasik Karolina flet poprzeczny
Kapuśniak Kacper fortepian
Knapczyk Krzysztof flet poprzeczny
Koprowska Jadwiga fortepian
Kosiec Kajetan wiolonczela
Kostrzewa Karolina skrzypce
Krawczyk Jakub fortepian
Kuczmierowska Julia skrzypce
Lessidrenska Weronika fortepian
Li Jianning fortepian
Łukasik Karol klarnet
Malinowska Weronika fortepian
Narojek Izabela gitara
Nowicka Jaśmina skrzypce
Pilzak Rafał gitara
Pytlak Paulina fortepian
Rapczyński Jan wiolonczela
Rupp Karol perkusja
Sasin Paweł kontrabas
Słobodaniuk Semen skrzypce
Słoniowska Małgorzata skrzypce
Somerschaf Leon wiolonczela
Szwajgier Michał perkusja
Wytrykowska Agata flet poprzeczny
Żbikowski Michał flet poprzeczny

2013
Błachnia Karolina skrzypce
Chronowska Marta skrzypce
Czajka Weronika fortepian
Daab Maria fortepian
Dąbrowska Anna flet poprzeczny
Dąbrowska Ewa skrzypce
Denisiewicz Jerzy skrzypce
Derda Julia klarnet
Domańska Julia skrzypce
Gronau Maria wiolonczela
Gronet Klara skrzypce
Gruszczyńska Anna skrzypce
Hołody Emilia fortepian
Jastrzębska Barbara fortepian
Karaś Tęcza Waleria harfa
Klimczak Jakub trąbka
Klimiuk Grzegorz fortepian
Kowalczyk Katarzyna perkusja
Kozłowska Izabela fortepian
Kubiak Aleksander akordeon
Kurek Julia wiolonczela
Marton Mira skrzypce
Michalak Maciej klarnet
Midera Malina fortepian
Niedzieska Julia skrzypce
Orsatti Paola fortepian
Pacak Maciej gitara
Pernach Katarzyna skrzypce
Radziwiłł Barbara skrzypce
Roguska Barbara skrzypce
Rosiewicz Adam wiolonczela
Rosiewicz Irena flet poprzeczny
Rosiewicz Jędrzej fortepian
Rybak Konrad kontrabas
Senatorska Natalia harfa
Seremak Piotr gitara
Sput Julia fortepian
Szczech Liliana skrzypce
Tomaszewski Maciej skrzypce
Tomczyk Ziemowit fortepian
Wadziński Daniel fortepian
Włostowska Kaja perkusja
Wybrańczyk Patrycja perkusja
Zhang Dawid fortepian

2014
Adamkiewicz Witold kontrabas
Bajor Bogumiła skrzypce
Blecha Ewa skrzypce
Błaszczyk Kaja skrzypce
Denkiewicz Oliwia fortepian
Derkachowa Kateryna gitara
Dobrzyńska-Kobylec Gabriela fortepian
Duczek Maria skrzypce
Englert Helena fortepian
Fronc Lubomir gitara
Galbarczyk Krzysztof klarnet
Gąsiorek Magdalena harfa
Grabarska Urszula klarnet
Janiuk Emilian fortepian
Kabaj Emilia harfa
Kamińska Aleksandra harfa
Korycka Anna akordeon
Kozanecki Jan wiolonczela
Koziej Magda harfa
Kwiatkowska Weronika harfa
Li Dawid wiolonczela
Maciejczak Magdalena gitara
Mękal Alicja fortepian
Michalski Aleksander akordeon
Milewska Antonina skrzypce
Misz Adrianna kontrabas
Molski Marcin skrzypce
Nowotnik Agata akordeon
Piszczek Zofia fortepian
Pluta Kamila fortepian
Pluta Karolina fortepian
Polak Faustyna fortepian
Rodzeń Nikodem skrzypce
Rutkowski Dawid perkusja
Rutyna Jakub fortepian
Sasin Marta skrzypce
Sieliło Hubert wiolonczela
Sieradzan Zofia fortepian
Spark Klara harfa
Szpakowicz Zofia fortepian
Tomaszewska Bogumiła fortepian
Wasiak Mikołaj skrzypce
Wasiński Kacper akordeon
Wilk Hanna harfa
Zarzycka Miranda gitara